Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki mirunie!

Wracam pod tag, mam cały folder ze śmiesznymi niedoróbkami, więc wakacje będą znowu z codziennymi wrzutkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dzisiaj polecimy klasykiem!

#2jednostkowe0integracyjnych #heheszki #humorobrazkowy

GFY

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (23)

"Klaps nie zostawia wielkiego śladu. Trzeba rozróżnić, czym jest klaps, a czym jest bicie. (...) Jednak sam z estymą wspominam to, że dostałem od ojca w tyłek". - opowiada Mikołaj Pawlak, Rzecznik Praw Dziecka, w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

XD rzecznik PRAW DZIECKA, i jak można po takim wywiadzie sądzić że będzie obiektywny w kwestii bicia dzieci HURR DURR ojciec mnie bił i nic mi nie jest, jebane lewactwo chce praw dziecka HURR DURR

https://pl-pl.facebook.com/wolnelewo/

#bekazprawakow #bekazkatoli #polskiedomy #rodzice
    pokaż całość

odpowiedzi (112)

Oświadczam ze jeśli kłamię w sprawie ojca to możecie mi dać perma i wpłacę tyle złotych ile osób wykopało na co tam chcecie. Wykopki jak zawsze potrafia tylko obrażać i tacy laduja od razu na czarna, już mój stary adres lata po necie bo przecież muszę kłamać bo wspaniali Ukraińcy tacy nie są, z filmów wiedzą jak wyglada rana zadana nożem. #ukraina #warszawa
    Nie jestem jakaś zielonka by baitowac. Jak będę wiedział coś więcej to napisze.
    pokaż całość

odpowiedzi (52)