Wpis z mikrobloga

@decentralizacja: ja go tam dałem jak mnie zwyzywał( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda czasu. Zainwestował w jakieś szity i boli go... Różnicy naprawdę nie ma jak ma się bita czy szita każdy niech ma co lubi. Ale kłamać to przegięcie prawda i tak wyjedzie na powierzchnię a społeczność wykopu jest za mała by cenę bita.eth zmienić nawet o 1cent( ͡° ͜ʖ ͡°)
@decentralizacja: To jak to jest z tymi kanałami LN? Przyznam, że o LN wiem mniej niż mało. Jeśli otwarcie kanału to transakcja onchain to trochę ma chłopak racji. Jeśli jedynie zamknięcie kanału jest transakcją onchain to mamy dodatkową przesłankę, że w przyszłości główny łańcuch będzie stale zapchany i cholernie drogi a wszystko będzie na LN.
Jeśli jedynie zamknięcie kanału jest transakcją onchain to mamy dodatkową przesłankę, że w przyszłości główny łańcuch będzie stale zapchany i cholernie drogi a wszystko będzie na LN.


@Manah: powiedz, że żartujesz. Nie powiedziałeś tego.


Dlatego plusujesz temu bałwanowi. Też jeszcze nie za bardzo ogarniasz chyba?
@pawlo74: Ale żeby otworzyć sobie kanał jeden hindus z drugim będą musieli wysłać transakcję multisig na głównym łańcuchu najpierw? Czy gdzieś się mylę?
Ale żeby otworzyć sobie kanał jeden hindus z drugim będą musieli wysłać najpierw transakcję multisig na głównym łańcuchu najpierw? Czy gdzieś się mylę?


@Manah: według mnie hindus będzie musiał korzystać z naszych kanałów LN, jego już na otwarcie kanału stać nie będzie.
To dalej bardziej uczciwy system bo nieinflacyjny i dlatego nie okrada a ubogaca z czasem.