Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisałem wcześniej ale dalej nie daje mi to spokoju. W jakich okolicznościach okulista przepisuje suplementy diety?? Przy badaniu powiedział, że żółta plamka jest zdrowa i cała. Wie, że pracuję dużo na komputerze. Prosił abym ograniczał na tyle ile mogę. Mówił że mam suche oko plus jest coś uszkodzone (nie dosłyszałem) ale powiedział, że spokojnie to się odbuduje. Gdziekolwiek nie sprawdzałem w sieci odnośnie suplementów, tam widnieje AMD i dlatego kieruję to pytanie, bo mnie męczy. Oprócz okularów i suplementów dostałem jeszcze witaminę D i krople na oczy. Powiedział aby z wizytą umówił się tak za rok półtora.

#zdrowie #lekarz #pytanie #oczy #okulary

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 2
CzarodziejskaMurzynka: W takich okolicznościach, kiedy chce zarobić na wciskaniu supli ;-)

A tak poważnie, jeśli przepisał ci jakieś krople do oczu, witaminy A+D+E, luteinę, cynk, selen, kwasy omega-3 to raczej nic dziwnego w tym nie ma. Jeśli nie dostarczasz sobie tego w potrzebnych ilościach z pożywieniem to nawet w 100% zdrowa osoba może śmiało suplementować.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}