Wpis z mikrobloga

Day Dreaming ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #soul #arethafranklin

Encyklopedyczne Info o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe), utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu...

<<<<<>>>>>>>

Aretha Franklin - Day Dreaming na żywo

Roy Ayers Ubiquity-Day Dreaming Jazz-Funk... jedna z dwóch moich ulubionych wersji

Quincy Jones - Daydreaming Soul-Jazz... i to jest ta druga, obie mocno polecam (i jeszcze 0:35)

Penny Ford - Daydreaming RnB/Swing, Soul... spoczko, nie jest to złe

Corinne Bailey Rae - Daydreaming Soul-Jazz, Soul... przyjemne, ładna barwa wokalu

Will Downing - Daydreaming RnB/Swing... może być... albo nie, to jest spoczko

Natalie Cole - Day Dreaming Soul, Easy Listening... Natalka taka nowoczesna

Les Sabler ft. Gary Meek - Daydreaming Pop-rock... nie dla likka to, ale flet Meeka fajny

Amy Banks - Day Dreaming fajnie graja i śpiewają

Cam'Ron - Daydreaming ft. Tiffany HipHopsy

Tamia - Day Dreaming Rhythm & Blues, Soul... tak nie, ale wokal spoko

Tweet - Day Dreaming Neo Soul... coś w tym jest, wokal spoko, aranżacja i produkcja nie dla mnie, co nie zmienia faktu, że słucha się dobrze

The Wooden Glass ft. Billy Wooten - Day Dreaming Soul-Jazz, Jazz-Funk... jakby trzecia ulubina ;) #wibrafonywmojejglowie

Detroit Iron - Day Dreaming Funk, Jazz-Funk... bardzo spoczko

Cleveland Eaton - Day Dreaming Jazz, Funk / Soul... wyśmienity flet

Four Um - Day Dreaming Jazz, Funk / Soul... ładne bardzo

Jocelyn Brown & The Robotiks - Day Dreaming (Hey Baby) Lovers Rock... a fajne to

Aretha Franklin - Day Dreaming [na froncie... nie planowałem na dziś tego wpisu ()]
likk - Day Dreaming ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniac...
  • 3
@151346136: trochę znudzenie tematem ale też problemy z czasem, zwyczajnie nie mam chwili żeby "obijać" się w #pracbaza (choć ja bym powiedział, że pozwolić odpocząć głowie bawiąc siebie i innych). Pewnie to samo co wszędzie, czyli trzeba ogarniać w 5 osób to co kiedyś robiło 10, można i tak, ale jak dla mnie jakość spadła, a źle wykonana robota wcale nie cieszy. W domu jak nie miałem czasu na internety tak