Wpis z mikrobloga

@Lucaa_Brasi: @bigger: mam taki mały problem że wracam z Borneo i bede musiał być w KL 5 dni a to z tego co czytałem trochę za długo jednak. Myślałem czy nie polecieć jeszcze do George Town albo coś innego.. polecicie coś? Macie pomysł?
@o_On: Wszystko zależy od Twoich upodobań... Jeśli byłeś na Borneo to pewnie Taman Negara Cię nie zainteresuje. Wg mnie piękne miejsce i przyjemne szlaki plus łatwy dojazd z KL. Jeśli już chcesz spędzić czas w George Town to w drodze do niego zajedź do Cameron Highlands na jeden dzień. Sam Penang jest bez szału- plaże brzydkie... Warto pojechać pochodzić po mieście i dobrze zjeść- jedzenie jest tam rewelacyjnie... Ale całej Malezji
@o_On: Nie pomoge, bo nie mam pomyslu. Na Perhentian za malo czasu, ale jedno z lepszych miejsc w jakich bylem na swiecie. KL mi sie po 3 dniach znudzilo.
@Lucaa_Brasi: dzięki bardzo. Chciałem właśnie bardzo do Singapuru ale niestety nie dał bym rady „kasowo” :p . Na KL zostawię sobie właśnie 2 z 5 dni tak myśle teraz. Przelecę z Kuching do Penang a potem bede wracał do KL.
@bigger: perhantian sobie właśnie odpuściłem i wybrałem Tioman. Zawsze jak jeżdżę to staram sie unikać miejsc naszprycowanych eurasami wiec z dwojga wybrałem tioman.. druga sprawa to cena pobytu
@o_On: gdzie będziesz i ile na tym Borneo? My co prawda podróż poślubna w lipcu przyszłego roku, ale już kupione bilety Berlin - Singapur i potem właśnie na jakiś tydzień na Borneo, potem KL i jeszcze coś w Malezji, najpewniej Tioman właśnie ;p I już powoli planujemy ;d
@o_On: Kiedy byles ostatnio, bo ja z 8 lat temu. I probuje na szybko znalezc ten kemping na ktorym bylismy. Szwedzko-malezyjskie malzenstwo i tam byli europejczycy. Zreszta tych chatek z gowna bylo chyba tylko 8 albo 10. Obok knajpa gdzie lokals gotowa KUUUURWA cuda. ()

Nawet drogi tam nie bylo zadnej tylko szlak przez dzungle. Podobno sa tam resorty, ale my przez tydzien zylismy
Pobierz bigger - @o_On: Kiedy byles ostatnio, bo ja z 8 lat temu. I probuje na szybko znalezc...
źródło: comment_CDVBpw6NBYRndLoX8Dpfff7csQ9bGxEO.jpg
@o_On Mi osobiście Penang bardzo się podoba, plaż nie ma, ale miasto ma klimat i jedzenie jedyne w swoim rodzaju () Duzo lepsze niż w reszcie Malezji, bo kultura bardziej wymieszana. Do tego tanie loty z KL, więc nie tracisz czasu na busa. Jak chcesz ładnych plaż (i taniego alkoholu), to z Penangu w 3h dopłyniesz na wyspę Langkawi. Masz prom 2 razy dziennie. A
@bigger: Opisujesz czasy w których baaardzo bym chciał jeździć. Żeby nie było że robie z siebie jakiegoś PseudoCejera ale to jest mój cel w podróżach. D Z I K O Ś Ć tak więc zazdroszcze bardzo (,)