Wpis z mikrobloga

@tomekkp: Dzisiaj wyjątkowo 5:40, przez ostatnie 2 tygodnie około 6. Sierpień spędzam w domu, więc nie pracuję. Ja po prostu jestem wariatką, co lubi tak wcześnie wstawać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kinja: > Ja po prostu jestem wariatką, co lubi tak wcześnie wstawać.

I to wszystko wyjaśnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnie pytanie - na czczo biegasz? przymierzam się sam do takiej misji rannego biegania i tak dopytuje innych rannych świrów ;)
@tomekkp: Tak, na czczo. Chyba ze planuje biegać od 15km wzwyż, wtedy jem albo jakiegoś batona albo biorę ze sobą żel energetyczny. Ale chwilowo jeszcze takie bieganie jest poza moim zasięgiem. Ale taki Pan @enron to zasuwa na czczo ponad 20km na spokojnie.
@Kinja: @enron: Wieczory też są piękne biegając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spróbuje na czczo z rana faktycznie - choć się nasłuchałem,że bez jedzenia by nie ruszać itp.
wieczorem robicie "Coś" jeszcze np. wtedy bym znalazł czas w końcu na basen/rower a Wy?
@tomekkp: ja wolę biegać rano po prostu dlatego, że na pewno nie będzie wieczorem syndromu "eee nie chce mi się cały dzień rypałem" ;)
Inna sprawa, że bieganie rano ma jeszcze parę zalet:
- zero, powtarzam zero sebixów i innych patologii - choć raz już trafiłem pechowo na [pana spacerującego z nerwowym psem](https://www.wykop.pl/wpis/28059127/17622-25-3-11-17619-14-to-se-#!$%@?-pobiegalem-#!$%@?/) i miało to dla mnie niemiłe konsekwencje... ale to już typowy pech
- bez porównania mniejszy ruch
@enron: Właśnie sobię poczytałem Twoją historię, sam kocham zwierzęta, tak po prostu. Ale odkąd biegam właśnie po różnym wioskach, osiedlach i w ogóle, psy są dla mnie udręką. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, choć wątpię i tutaj by książkę napisał. W skrócie rozumiem Ciebie,że odpuściłeś temu Panu, ale sam wiem,że właściciele nie mają wyobraźni, przecież pikuś nie gryzie...
Ta Twoja rana nie wyglądała zbyt ciekawie, a po psie
@enron: Właśnie sobię poczytałem Twoją historię, sam kocham zwierzęta, tak po prostu. Ale odkąd biegam właśnie po różnym wioskach, osiedlach i w ogóle, psy są dla mnie udręką.


Nie jest źle, ja wcześniej w ogóle pay olewałem a teraz tylko uważniej obserwuję i ew. gdy widzę jakiegoś zadymiarza to tak się ustawiam żeby przede mną zwiał - te luźne wiejskie burki to straszne tchórze ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz
źródło: comment_DSIYxGOJBbcL2JALqKkWW3oO0bVVsqoF.jpg