Wpis z mikrobloga

W ogóle tak sobie przypomniałem, że moja bardzo religijna ciocia P R Z E K L Ę Ł A mnie i moje siorki za to, że mój tato się rozwiódł z poprzednią żoną i przesiadł się na moją mamę xD Generalnie było to coś w stylu "przeklinam twoje przyszłe dzieci blablalbalbl". Dowiedziałem się o tym jak byłem jeszcze religijny, dzień po lekcji religii w szkole, gdzie siora zakonna gadała nam o tym jak ciężkie są właśnie przekleństwa, że każdy może sobie kogoś przeklnąć i później ta osoba ma problem, bo Bóg wysł#!$%@?, i żeby cofnąć klątwę czy przekleństwo należy odprawić specjalną mszę itd. xD Ja #!$%@? ale byłem wtedy spięty o to, pamiętam, że się w ciul bałem i zacząłem swoje #!$%@? tłumaczyć właśnie tym. Co najgorsze siorka nam powiedziała, że w dowolnym momencie ktoś na świecie może cię przekląć i masz przerąbane, bo szatan itd.

Ofc moja ciocia po tylu latach ponoć odprawiła tą mszę xD

Tak czy siak narzuca mi się jedna rozkmina - jak to jest, że Bóg sobie słucha przekleństw i niby je normalnie spełnia, do tego stopnia, że dopiero msza jest w stanie może odwrócić klątwę, a jak pomodlisz się o zdrówko i pokój na świecie to nagle się okazuje, że masz przewlekłą chorobę, a jakieś kraje #!$%@?ą się panzerfaustami? Czy w takim razie wg. katolików Bóg nie ma swojej logiki i wysł#!$%@? i spełnia wszystko jak leci jak jakiś Jin z lampy? Albo co gorsza - wysł#!$%@? tylko to co jest negatywne, a ma gdzieś pozytywne modltwy? W ogóle koncept przeklinania to jak jakaś walka na magię, JEB WYSYŁAM NA CIEBIE PRZEKLEŃSTWO ( - 10 do ataku i defensywy) - musisz skorzystać w swojej turze z modlitwy, żeby przywrócić swoje statystyki

No nic, tak czy siak, prawdopodobnie jestem przeklęty, bo mój tate wolał młodszą, jak żyć, jak żyć ehh ¯\_(ツ)_/¯

#bekazkatoli #neuropa #ciekawostki
  • 56
@Reepo: Ciekawą opcją jest też teoria o zasianiu życia na Ziemi przez obcych, wiesz, zrobili sobie jedyne legitne badania ewolucji, ale coś im się stało i już nas nie obserwują albo coś. Nie wiem czemu ale zawsze lubiłem tą teorię. Acz fakt wersja z "Matrixem" też interesująca (ale czy program nie powinien przeciwdziałać przebudzeniu świadomości?) Tak poza tym to nawet celne, swego czasu też kminiłem: "że co, Bóg taki miły i
Bóg sobie słucha przekleństw i niby je normalnie spełnia, do tego stopnia, że dopiero msza jest w stanie może odwrócić klątwę, a jak pomodlisz się o zdrówko i pokój na świecie to nagle się okazuje, że masz przewlekłą chorobę, a jakieś kraje #!$%@?ą się panzerfaustami?


@Reepo: nie ma czegos takiego. Nie ma zadnych przeklenstw w katolicyźmie, to sa zabobony i to sprzeczne z fundamentami tej religii. Miales mocno niedorobiona katechetke albo
jak to jest, że Bóg sobie słucha przekleństw i niby je normalnie spełnia, do tego stopnia, że dopiero msza jest w stanie może odwrócić klątwę


@Reepo: #!$%@? kolejna bzdura spod szyldu "co ci katole to ja nawet nie XDD" i ściana tekstu w oparciu o to zmyślone coś XD ten tag jest jak najgorszy brukowiec

1. wymyśl jakieś gunwo
2. oczywiście wszyscy katole tak robią hehe
3. opisz jak cię to