Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Co do tego biednego dzieciaka i naszej rozmowy ostatnio. Teraz u mnie przy smietnikach stoi jakie 5 kompow stacjonarnych. Tak jak pisalem jak by chcial i ruszyl dupe na miasto to by mial. Nie nawidze takiego pomagania na sile zdrowym ludziom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kooliber: ale nie rozumiesz pewnej kwestii, dzieciak nie ma nikogo, spi w kilku chlopakow w zubozalym domu dziecka bez perspektyw i uczuc. Z takim startem trudno myslec rozsadnie i przedsiebiorczo, zwlaszcza jezeli wszystko dookola jest #!$%@?
@walk_man: To lepiej wziac mlodego i mu to wytlumaczyc ze jesli sam sie nie ruszy a bedzie tylko czekal az ktos mu da lub za niego zrobi to nigdy nic nie bedzie mial. Taka jest prawda moze troche brutalna ale prawda. Czym szybciej to zrozumie tym lepiej dla niego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kooliber: masz rację, ale kto miałby go gdzieś wziąć i nauczyć? Myślę, że wytłumaczenie mu zasady działania krypto + dać trochę groszy, żeby przyhodlować jest najlepszym rozwiązaniem. Poza tym jeszcze brutalniejsze jest to, że po prostu nikomu nie będzie się chciało spędzać swojego czasu na wychowywanie dziecka, a wpajanie pewnych wartości takiemu chłopakowi, to setki godzin pracy.
@walk_man: Widze ze ty tez nie rozumiesz wartosci pieniadza.
postaram Ci sie latwo wytlumaczyc jak to dziala:
1. Ciezko pracujesz od pon do pt. od 6-16 przy robocie fizycznej wracasz do domu styrany jak szmata po miesiacu dostajesz wyplate np. 2k zl.
jak myslisz na co to wydasz na jakis bzdet niepotrzebny czy bedziesz oszczednie i z glowa analizowal kazdy swoj zakup??
2. Nie pracujesz rodzice cie utrzymuja co miesiac dostajesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kooliber: kurde rozumiem w pełni co masz na myśli, znam wartość pieniądza, nieraz #!$%@?łem po 12-14h żeby mieć. Po prostu opieram swoje opinie na sobie i pamiętam, że w domu się nie przelewało i jestem przekonany, że gdybym w jego wieku dostał kasę z pewnością rozsądnie bym ją rozporządził. Nie chcialłbym zmuszać nikogo do wysyłania mu krypto, każdy zrobi co uważa za słuszne. Ja jednak myślę, że to może być szansa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
luszian też już ucywilizował się, już nie uważa nas za wrogów, dostał lekcję

@pawlo74: Nigdy nie uważałem was za wrogów, tylko za hipokrytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)