Wpis z mikrobloga

To tak wspieracie polskich przedsiębiorców? Tak wspieracie polski biznes? Jak w ogóle śmiecie śmieć!!! xDDD

Niezadowolona klientka smażalni ryb w Ustce pokazała na Facebooku zdjęcie rachunku opiewającego na ponad 170 zł. Jej post nagłaśniający sprawę zyskuje coraz większą popularność w sieci.


#januszebiznesu #kapitalizm #bekazpodludzi
Więcej: http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,23733636,za-obiad-z-rybka-w-ustce-klientka-zaplacila-ponad-170-zl-podali.html
Pobierz xandra - To tak wspieracie polskich przedsiębiorców? Tak wspieracie polski biznes? Ja...
źródło: comment_J8oHXZsG6UuiLXafqZr1rkee1uMFV4yv.jpg
  • 68
@xandra tak, mam to samo zdanie.

Wyobraź sobie że za rybkę u mnie w Holandii płaci się 3 do 5 euro, zależy jaka się chce i czy w knajpie nad morzem czy restauracji, ale ceny są względnie podobne A już na pewno nie tak #!$%@? w kosmos.

Narzucanie marży 500% to kpina, żądanie takich kwot powinno być karalne, a już na pewno kontrolowane, ale w tych czasach wszyscy wszystko mają w dupie
@xandra brakuje, oj brakuje u nas ludzkich cen. Każdy przecież chce wyjść, zabawić się, ale nie każdy chce wydawać na jeden wypad kilka set złotych przecież to nie o to chodzi.

Taniej było by w sklepie rybę kupić i zrobić sobie na grillu nad morzem, niż iść do restauracji i płacić za sciekowe potwory ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@v1lk

Narzucanie marży 500% to kpina, żądanie takich kwot powinno być karalne, a już na pewno kontrolowane


Hur dur lewak, wara od mojego biznesu, jak to państwo kontroluje mnie przecież mam prawo #!$%@?ć tak jak chce xD
@Kiciuk nie podpisuje się pod rzadkim z politycznych poglądów bo i jedni i drudzy w działaniu to przedszkole ktore mydli oczy innym żeby załatwić sobie godne życie.

Im dłużej nie ma mnie w PL tym bardziej smuci mnie to co się tam dzieje, Ciebie nie?
Gdzie mój piękny kraj, dla ludzi, stworzony przez ludzi, a nie propagandowa tuba co 4 lata i nic więcej.
@xandra: Tu chyba nie jest problemem cena ale wielkość ryby. Zazwyczaj mówią, że nie wiedzą ile ryba będzie ważyć, że standardowa porcja, a potem dostajesz pół kilo samej ryby, której w pojedynkę nie zjesz, ale zapłacić musisz.