Wpis z mikrobloga

Pod Poznaniem jest firma "Do**". Przewożą kruszywa ciężarówkami i chyba produkują też beton. Tak jak szanuję kierowców ciężarówek tak do tych z Do** nie mam szacunku. Je*ane gnoje tak wymuszają pierwszeństwo, że szlag jasny trafia. Dojeżdżam ostatnio do skrzyżowania ze światłami (pic rel), a on widząc, że auto przede mną już przejechało wpier*olił się perfidnie przez co musiałem wyhamować (na piasku na skrzyżowaniu ABS mi się włączył i gdyby nie on to bym wykur*ił). Oczywiście wyprzedziłem go przy pierwszej lepszej okazji i zwolniłem do 60 km/h co by krzywdy sobie nie zrobił przez prędkość ( ͡° ͜ʖ ͡°). Druga sytuacja to, gdy kiedyś firmowym busem z kogutami mieliśmy szybką akcję (misję), więc na ekspresówce 130 km/h i jazda lewym, to cymbał od Do**** był już chyba znudzony jazdą 87 km/h zamiast 90 za inną ciężarówką i wyczaił lukę między naszym busem, a autem które jechało przed nami i także się wpier*olił o mało nie powodując wypadku. Wtedy również znaleźliśmy chwilę by go odpowiednio wyprzedzić i wyhamować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To już przechodzi ludzkie pojęcie co oni wyprawiają na drodze. Podejrzewam, że nie jestem jedyną osobą, której tak wymuszali.
#bekaztransa #tir
Pobierz monteskjusz - Pod Poznaniem jest firma "Do**". Przewożą kruszywa ciężarówkami i chyba...
źródło: comment_KM9Ufpn0yTzyo91hAaSWqjUUem1coQ3x.jpg
  • 8
Wtedy również znaleźliśmy chwilę by go odpowiednio wyprzedzić i wyhamować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@monteskjusz: Robiąc to udowodniliście sobie że nie jesteście od tego człowieka wcale lepsi. Poza tym gdyby ten ziomek w zestawie miał rejestrator i doszłoby do kolizji to byłaby wasza wina, stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym czy coś tam ;) Oczywiście jeśli całe to zajście to prawda a nie jakieś trollolollo pasta czy inne