Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, słowem wstępu - obecnie jestem w posiadaniu Xiaomi mi4s (od 2 lat) i bardzo sobie chwalę ten model, choć mam kilka zastrzeżeń:
- "w terenie" słabo łapie internet i GPS (o wiele gorzej niż HTC mojej dziewczyny),
- przy dłuższym użytkowaniu zawiesza się i zamula, tak że co kilkanaście dni przydaje mu się restart (nie jest to jednak mocno uciążliwe).
Chciałbym kupić nowy telefon w przedziale cenowym 1000-1200zł. Istotne jest dla mnie przede wszystkim, żeby:
- nie był za duży: 5-5,2 cala ekranu lub wielkość niewiele większa od obecnego 14x70mm
- dobrze sprawował się w terenie (nieszczęsny internet i GPS na wsi czy w górach)
Co byście polecili?
#kiciochpyta #xiaomi #android #telefony
  • 4
@jankowski90: zostaje z xiaomi tylko mi6. Ale nie wiem czy to nie jest juz pora, na obawy wzgledem refubrow tego modelu.

Nic w tych gabarytach od X nie dostaniesz. Ewentualnie redmi 4x, ale to jest downgrade. Niestety xiaomi nie robi juz malych telefonow.
@PurpleHaze: Uzupełniając moją wypowiedź - nie chcę się ograniczać do telefonów xiaomi. Chętnie rozpatrzę inne propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nowy telefon tak czy inaczej chcę kupić, jako że mi pracodawca dofinansuje ten zakup. Najwyżej zostanę przy starym modelu, a nowy pójdzie na allegro.