Wpis z mikrobloga

@cysterna: jak jest nowy i kosztowal "tysia" to mozlowe ze jakos jest przystosowany do sluchawek interkomu, zobacz dokladnie, nie zawsze sa to dziury jako takie, a np wglebienie w miejscu uszu, lub mozliwosc wymontowania wysciolki w tym miejscu.
@cysterna a na pewno głośniki są na środku uszu? Mnie uciskały i okazało się, że środek głośnika był na czubku ucha.
A tak, to było polecane wycinanie styropianu albo wypalanie np. rozgrzaną łyżką.
@enjoi: na pewno na środku, dzisiaj pojade przetestowac jeszcze czy bedzie to uciazliwe czy to moze takie moje wrazenie, i najwyzej zrobie z tym porzadek
@sierzchula: wlasnie wyściółka w tym miejscu jest o wiele cieńsza niż gdzieś indziej, natomiast ja kask kupowałem zeby dobrze leżał a nie był luźny i gonił, w związku z tym jak do tego dodam jeszcze te głosniki to już czuć ze jest o wiele ciaśniej
@cysterna: ja mam fabryczne wgłębienia na słuchawki i tam zamocowałem, bardzo praktyczne było prowadzenie kabli i miejsce na pałąk mikrofonu. Jest też wada: jako, że słuchawki leżą głęboko i dodatkowo są przykryte okładziną wewnętrzną hełmu to ciszej słychać. IMO za cicho, do 100 km/h jest OK, potem albo słychać słabo albo nic, zależy od warunków zewnętrznych. Słuchawki mają pokrowce z rzepem, które musiałem ściągnąć bo się do tych fabrycznych wgłębień nie