Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (20)

 • avatar

  #witamysie #dziendobry #rozdajo #medycyna

  Witaj Wykop.pl,
  nazywam się Kinga Słubianek i jestem przedstawicielką handlową sklepu sklepdlalekarza.pl, jak przystało na wszystkie akcje promocyjne nie wypadałoby zagościć w nowym gronie przychodząc do Was z pustymi rękoma.

  Na sam początek organizujemy 2 małe akcje:

  1. Pierwsza dla wszystkich, do rozdania mamy jedną męską bluzę medyczna i jedną damską sukienkę.

  Wybór koloru, rozmiaru do ustalenia po wygraniu wśród wszystkich plusujących.

  2. Druga część rozdajo, zostaje zarezerwowana już tylko dla ludzi z 'branży' - do oddania mamy stetoskop internistyczny - wiemy że wśród tak dużej społeczności, znajdą się zapewne studenci medycyny, stażyści, rezydenci, a może nawet lekarze czy ratownicy. Tak więc, jeśli zaplusujesz ten wpis i komentarz u dołu będziesz miał okazję zgarnąć stetoskop internistyczny Spirit CK.

  Zastrzegamy że przy weryfikacji zwycięzcy drugiej części konkursu, poprosimy szczęśliwca o jakiś namacalny dowód że jest związany z branżą medyczną i nie wykorzysta stetoskopu tylko do gry w 'pielęgniarkę i doktora' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcie z jednym tomem anatomii Bochenka na głowie albo coś w tym stylu ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Wyłonienie zwycięzców już w tę środę o godz. 18.

  Wysyłamy tylko na teren Polski, mamy nadzieję że zagościmy w Waszym gronie na dłużej!

  Powodzenia!
  pokaż całość

  odpowiedzi (90)

 • avatar

  Kto popełnił błąd, i odpisał w mailu, ze nie honorują zhdk? Przchodnia specjalistyczna xD kto zgłosił do NFZ? Ja xD. Już opisuje wam, zadzwoniłem do przychodni dali mi odmowa odpowiedz, nie klocilem się, tylko maila napisałem debile to samo odpisali plus, ze kolejek już nie ustalają. Zrobiłem screeny wysłałem maila, oddzwonili z NFZ, opisałem sytuacje swoją, pan zapewnił, ze nałożona zostanie na nich kara 5000 zł za podał jakiś przepis(chodzi o ustalanie własnych kolejek brak możliwości zapisu) i ze zostanie na nich nałożona kara za niehonorowanie przepisów zhdk, artykuł 44 chyba mówił. I ze, prosi czekać na telefon, ze pewnie przychodnia mnie przyjmie, podziękowałem, nie chciałem w tej przychodni się już leczyć, ale cieszę się, ze NFZ podchodzi do tego poważnie. Nie bójcie się zgłaszać Mirki, jest nawet specjalny mail do zgłaszania. #krwiodawstwo #nfz pokaż całość

  odpowiedzi (49)