Wpis z mikrobloga

@golf3cabrio cholera, już długo nie byłem. Zawsze zamawiałem pitę i była super, nigdy jej nie zapomnę. W GKW takich nie mamy. Szkoda, miał potencjał, skończy jak wszystkie kebabownie..
@golf3cabrio: Taki kolo w wieku 30-40 lat i starsza babka xD Najpierw chciała 1,75 zł, potem spotkałem ją koło pomnika ułana i stawka urosła do 2 zł.
@golf3cabrio: W tej z włoskimi lodami byłem, wziąłem sobie 3 smaki za 10 zł, w porządku, ale Lenkiewicza z Torunia nie pobił na razie nikt.
@gybefan: Grudziądz zatrzymał się na przełomie lat 80tych i 90tych. Jak wchodziłem w boczne uliczki to cała patolnia wylegiwała się przed swoimi kamienicami nie remontowanymi od 1945 roku (jeszcze są dziury po kulach na elewacji). Najbardziej mnie #!$%@?ł widok #!$%@? zawartości kontenera ze śmieciami, zaraz obok reprezentacyjnej uliczki, tej obok spichrzy chyba. Potem jak zmierzałem w kierunku Cytadeli to wyszedł z domu taki typowy Janusz i #!$%@?ł przez ulicę w krzaki
@Piezoreki: Mieszkam tu juz troche i nie narzekam. A zabic to i tak bym sie chcial czy to tutaj czy w wiekszym miescie czy na plantacji u Heinricha bo mam smutne zycie i bez uwzgledniania CG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Still, mimo wszystko powoli sie poprawia, sporo osob w tym znajomi z duzych miast ktorzy raz na jakis czas przyjezdzaja to mowia ze miejscami bez zmian a