Wpis z mikrobloga

#!$%@?, idzie madka z gówniakami nad wodę, ojciec ma #!$%@?. Na miejscu znaki, że nie można w tym miejscu pływać, że teren niestrzeżony, a w ogóle to nawet na plaży strzeżonej był zakaz kąpieli. Co robi madka Polka? #!$%@?, przecież nie po to jechała nad morze, by teraz nie pływać. Gówniaki toną i co robi madka?

- Zawiadomienie to dotyczy narażenia na bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia i życia, a w konsekwencji nieumyślne spowodowanie śmierci dzieci przez osoby, które pełniły dyżur ratowniczy w tym momencie na tym kąpielisku - powiedział adwokat Paweł Zacharzewski.


To jest #!$%@? kpina. #!$%@? się na miejsce, gdzie nie można pływać, gdzie nawet pogoda na to nie pozwala, gdzie ratownicy nie mają obowiązku nikogo pilnować i jeszcze zwalaj na nich winę za swoje #!$%@?. Chciałbym, żeby sędzia, po zapoznaniu się z materiałem, zlecił zbadanie tej sprawy prokuraturze i skupienie się na winie madki w całej tej sprawie. Mimo to, już i tak szkoda mi tych ratowników, że są #!$%@? w takie szambo, zamiast spokojnie skończyć sezon.

Dziwicie się, że w Chinach znieczulica, to patrzcie tutaj. Ratownicy przeprowadzili akcję na nieswoim terenie i jeszcze #!$%@? chce ich się #!$%@?ć w popełnienie przestępstwa...

#bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow #gownowpis #boldupy #ratownictwo #zalesie
  • 32
@SZCZUPAK230: Wiem, bo pracowałem w WOPRze, ale takie coś? #!$%@? mać, przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. Ta kobieta nie ma absolutnie żadnych podstaw by w ogóle cokolwiek mówić na Ratowników, powinna być im nawet wdzięczna, że próbowali odratować jej gówniaka, a zamiast tego idzie z tym do sądu, by chronić swoją dupę. Przecież to jakiś absurd. Potem ci ludzie będą dostawali pisma z prokuratury i stwierdzą, że #!$%@?ą taką robotę. Jak
@bezbekpol: Prawdopodobnie, cała rodzina obecnie jest w tak ciężkim szoku, że nie wie co robi, jakie dyspozycje wydaje adwokatowi itd. zapewne biorą silne psychotropy, nie kontaktują za bardzo. Akcja żenująca, ale to znany mechanizm psychologiczny, w takiej traumie. Ja mimo wszystko nie bulwersuję się tym żenującym zachowaniem rodziny, właśnie ztego względu. Sam pamiętam w jakim stanie byłem kilka razy, gdy spotykał mnie jakiś dramat, tragedia życiowa.
@Hound: Przede wszystkim, to bym nie #!$%@?ł gownem innych. Sam miej odrobinę empatii. Jedziesz sobie do pracy, jest taka akcja, pomagasz, a potem #!$%@? ktoś ci grozi prokuraturą. Sprawa jest w #!$%@? medialna, a jeszcze masz jakieś widmo wyroku przed oczami. Ty myślisz, że dla tych ludzi to nic? Że jak z dnia na dzień ktoś cię chce #!$%@? w nieumyślne spowodowanie śmierci 3 osób, to to jest normalka? Że to
@bezbekpol: Przesadzasz, ratownicy medyczni, górscy, policjanci, strażacy, lekarze, sędziowie wiedzą jaką mają pracę, że muszą się trzymać przepisów, bo pełno jest pieniaczy, bo ich działania decydują o bardzo poważnych sytuacjach życiowych ludzi i po prostu mają wywalone na oskarżenia pieniaczy, wizyta w porkuraturze ich nie przeraża, bo po prostu wiedzą co robią i bardzo często mają z takimi sytuacjmi do czynienia.