Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: Oczywiście ze będzie siedział. Prędzej czy później :) to czemu Anderlecht go na sile sprzedawał? W słabiutkiej Belgii sobie pograł jeden dobry sezon, reszta bardzo przeciętnie
@utede: Masz w ogóle pojęcie co piszesz? Czy tak #!$%@? dla zasady? Anderlecht chciał się pozbyć Teo bo nie było ich stać na opłacanie mu kontraktu, (najwyższy w historii klubu) brak awansu do LM spowodował cięcia finansowe.
@Ekspert_z_NASA: masz jakieś problemy z bania? Wyraziłem swoją opinie ze usiądzie bo wg mnie to mega przeciętny napastnik a ty jakieś z dupy argumenty wywalasz i tylko obrażasz. Bez odbioru :)
@utede: Tak mam problem z ignorantami. Nie interesuje mnie Twoje zdanie, jeśli jest wyrażone jakąś gównogadką w stylu ,,zobaczymy'', ,,oczywiście, że będzie siedział prędzej czy później''. Już Twój brak rozeznania w temacie i prowadzenie bzdurnej retoryki o pozbyciu się Teo z pobudek sportowych, przekreśliło sens dalszej dyskusji z Tobą i prowadzenie jakiejkolwiek polemiki na poziomie. Dlatego ostro i stanowczo mówię - #!$%@?.
@Ekspert_z_NASA: Musiałem to odkopać- nadal uważasz o potężnym Łukaszu co wcześniej? :) Słaby kopacz co miał swój niezły czas. Grzeje ławę w cienkim Udine i nie wstaje nawet by próbować ratować mecze :D