Wpis z mikrobloga

Słyszał ktoś o young design academy? Jedne z ich zajęć o 3ds max będą organizowane w Lublinie gdzie mam blisko. Jak dotąd moja nauka opiera się o tutoriale i jak narazie skill cały czas rośnie.
Pamiętam wpis użytkownika @loczyn o szkołach graficznych w Polsce i wniosek który się z tego wysuwał iż szkoły, warsztaty w Polsce nie mają zbyt ogarniętych nauczycieli przez co ich jakość kuleje.
Koszt kursu to 300 zł miesięcznie - nie wiele jak na kurs 3ds max. Przynajmniej połowę zakresu materiału który jest opisany na ich stronię znam chociaż w stopniu podstawowym - a cały czas się rozwijam i tak.
Uważacie , że taki kurs to dobry pomysł dla kogoś kto już trochę ogarnia 3ds max i vray (oczywiście bez wymiatania) czy raczej pieniądze wyrzucone w błoto?

tutaj link do kursu http://youngdesignacademy.edu.pl/klasy/klasa-grafiki-3d-bialystok/
#3dsmax
#grafika3d
#vray
  • 20
@loczyn nie wiem nawet kto byłby tam wykładowcą. Czyli każesz mi wybić sobie ten głupi pomysł z głowy tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak w ogóle co się dzieje z vfxnews? To była zajebista seria i coś długo nic nie skrobales.
A co do tego że za połowę ceny nauczysz mnie 10 razy tyle. W jednym z twoich vfx news pisałeś że mógłbyś zacząć robić płatne tutoriale
@sprawa: No niestety tak troche to wyglada. Sam dostalem oferte bycia wykladowcą na jednej z topowych uczelni uczacych wlasnie 3D softu, ale odmowilem bo hajs dla wykladowcy smieszny (a uczelnia kosi dobrze uczniow)
@sprawa:

Pomijając kwestię portfolio.

"Trener", 23 lata, bez żadnego przygotowania dydaktycznego. Wiedzę czerpał z kursów Warwicka, których łączny koszt jest ponad połowę niższy niż zajęcia w tej szkółce. Odnośnie jego dokonań, cytując CV: "Największym moim sukcesem było rozpoczęcie pracy nad grafiką 3D". No nic, tylko pogratulować :) Pomijam już nawet wątpliwy sens tego zdania. Co ciekawe, za kursy online zabrał się po roku nauki na tej całej akademii, co raczej średnio