Wpis z mikrobloga

A ludzie którzy wiedzą że dziecko urodzi sie niepełnosprawne i mimo to nie abortują są okropnymi #!$%@?.


@Ghost2: Trochę tak nieładnie jednak decydować o cudzym życiu. Aczkolwiek uważam, że każdy powinien mieć w dojrzałym wieku możliwość wybrania eutanazji jeśli nie zadowala go jakość życia. To byłby uczciwy układ. Jeśli ktoś uważa swoje geny i ciało za zbytnio zjeb###ane, to miałby prawo wyjścia, wylądowania w piekle i bycia kłutym w tyłek przez
@Chlaposz_Minetosz: Zgadzam się z tym, ale niestety nie mogę zabronić różowym zachodzenia w ciążę. Nie wiem dlaczego wiele z nich pała chęcią niepotrzebnego przedłużania gatunku. Tak już mają, zdarzają się nawet takie na zachodzie, gdzie są emerytury i kobiety mają swoje prawa, więc nikt ich nie zmusza. Co poradzić, człowiek cęsto zachowuje się nieracjonalnie.
@frapson: noo i najczesciej wymaga sie od niego zeby poswieciło swoje zycie i opiekowało sie chorym.... Nasłuchałam sie takich opowiesci dosc. Zawsze ktos bedzie Cierpiał.
@tomek001 Jeśli oglądałam to samo... To chodziło o to, że on się nie starzeje. Mając 20 kilka lat wygląda jakby miał 15 . Więc raczej ciężko by mu było się umówić z jakąś dziewczyną bo podpadałoby to pod pedofilie . Poza tym przez swój wygląd miał też problemy z policją i w urzędach.
@Ghost2:

A ludzie którzy wiedzą że dziecko urodzi sie niepełnosprawne i mimo to nie abortują są okropnymi #!$%@?

Są zwyczajnie głupi, niewyedukowani, ignoranccy albo są katolikami czyli w sumie tymi samymi ludźmi ¯\_(ツ)_/¯