Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zacznę tak: XD

  Mam znajomą pare. Koleżanka mojego różowego i jej facet z którym jest od 4 miesięcy. Wiek 28 i 34 lata. No i laska zaszła w ciąże. Taka, hehe, wpadka, chociaż nie wiem jak to możliwe, bo laska była na tabletkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ona chodzi podjarana i już wybiera mieszkanie do którego się razem wprowadzą, bo Maciek (jej facet) jest taaaaaaki ucieszony na wieść o dziecku, a ona też cała w skowronkach. Także taką wersję przedstawiła mojemu różowemu.

  Wczoraj gadałem z ziomkiem i on jest wkurwiony i przerażony, na razie robi dobrą minę do złej gry. Rozważa czy nie zasugerować jej skrobanki, bo nie wie czy chce sie ładować w tak poważne zobowiązania z laską którą zna 4 miesiące. Ona pewnie by musiała zawiesić działalność na jakiś czas, więc musieliby żyć z jednej pensji. Pewnie szykuje sie ostre zaciskanie pasa.

  No ale jest super, będzie dzidziuś.

  pokaż spoiler Co te różowe mają w głowach?


  #logikarozowychpaskow #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  TAK TYKO PRZYPOMNĘ KOGO RUDY WYJEBAL Z PROGAMU XD
  #rolnikszukazony

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  #rolnikszukazony przypominam ze operatorzy, montażyści i ogólnie osoby zajmujące się tym programem to dobre trolle XD rejestracja samochodu to liczba która wpisuje się na kalkulatorze by po odwróceniu otrzymać słowo debil XD #heheszki

  odpowiedzi (10)