Wpis z mikrobloga

Ehh, nie mam już słów. Czy ja proszę o wiele?! Jest na wykopie jakaś "współczesna dama", która
może sprostać w XXI wieku wymaganiom mężczyzn, która będzie

- posiadać szerokie horyzonty - pasje i hobby inne niż facebook, instagram i durne filmiki,
- posiadać wartościowe wykształcenie i przynajmniej średnią pracę,
- żeby mogła NASZEJ RODZINIE zapewnić wyżywienie i opierunek oraz niezbędną czystość naszego domu,
- Miała wysportowane, szczupłe ciało z zawsze jędrnym biustem i wypukłym tyłeczkiem, na który codziennie zakłada seksowne majteczki,
- BYŁA ZARADNA i SAMODZIELNA I ZAWSZE GOTOWA NA SEKS ZE SWOIM MĘŻCZYZNĄ?

Rzekłbym, że to taki rodzajowy must have u różowychpasków, ale z tego co widze to większość różowych nie przywiązuje wagi do atrakcyjności i obowiązków współczesnej kobiety -.-
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #zalesie #pdk #boldupy #gorzkiezale #logikarozowychpaskow

[ORYGIINAŁ BAIT](https://www.wykop.pl/wpis/34522361/ehh-nie-mam-juz-slow-czy-ja-prosze-o-wiele-jest-na/
  • 6
Zawsze jędrny biust, zawsze gotowa na seks, co ja czytam. A jakie są w takim razie wymagania kobiet co do mężczyzn w XXI wieku i czy je spełniasz? - nie hejtuję rozczarowania, ale często najgłośniej muczy krowa co najmniej mleka daje XD