Wpis z mikrobloga

@KarPaKo Sam wybierasz sobie znajomych, jesli sa plytkie badz Ci nie odpowiadaj to je zmien na lepsze. Zadna nie ma ochoty sie umowic z alkoholikiem z morda 8/10 no to chyba potwierdzasz moje slowa, ze morda nie jest najwazniejsza. Nie uogolniaj dobrze? Patrzenie na wyglad jest instynktem, niektorzy sie nim kieruja a niektorzy nie. Mam wyzywac mezczyzn bo ktorys nie zwrocil uwagi na moj charakter tylko twarz? Zmien otoczenie na lepsze, zmien
@Lanhiex: no wlasnie chca sie umawiac i to kilka jedna z druga no normalnie ciacho 10/10 az piszcza dla takich a ja no nawet na kawe po robo nie pojdzie bo zmiana planow bo cos tam. Ja cyniczny, moze znam juz dobrze zycie i wiem tyle ze zeby byc w nim zauwazonym to musze ciezko zapier@lac i taki slimok jeden z drugim nic nie musi ladny ryj wzrost i elo az
@KarPaKo Zmien otoczenie, jak sie otaczasz bezwartosciowymi ludzmi to tak masz. Caly czas narzekacie, ale zeby zmienic otoczenie albo siebie to zaden nie jest taki szybki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lanhiex: Nie jest to takie proste jak sie pracuje z nimi a w innym miejscu moze byc podobnie. Mysle ze tak duza czesc jest bezwartosciowa kieruja sie instyktami podlanymi ignorancja na wszystko i wszystkich. Ale zeby nie bylo to wychodze do swiata na jakies wydarzenia bo by czlowiek zglupial z niektorymi.