Wpis z mikrobloga

Pytanie do #4konserwy o gejów.

Mogę zrozumieć, że:
- nie przeszliście szkolnej edukacji seksualnej,
- wierzycie że orientacja seksualna to choroba,
- jako katolicy dodatkowo widzicie wszędzie grzech,
- obrzydza was to co was seksualnie nie pociąga.

Spoko.

Ale nie rozumiem, czemu macie aż taki ból dupy, że ktoś wam nieznany sobie gdzieś w Polsce żyje z bliską osobą. To was nie dotyczy w żadnym stopniu.

I teraz.. łączy ich też papierek potwierdzający stały związek. To was wciąż nie dotyczy ani trochę.

Więc skąd taki ból dupy???

#onr #narodowcy #katolicyzm
i.....r - Pytanie do #4konserwy o gejów.

Mogę zrozumieć, że:
- nie przeszliście szko...

źródło: comment_Rljh6xiKw98P7pbVSRL0Kt3koqehB4us.jpg

Pobierz
  • 218
@invisibleborder: nie wiem gdzie takie rzeczy wyczytałeś, pewnie w jakiejś wyborczej czy tvn, nie daj sobą manipulować.

Mogę się zgodzić z tym że mnie to obrzydza, ale reszta? Formalizacja związku? Proszę bardzo, rozumiem że chcecie dziedziczyć mienie i mieć możliwość dowiedzieć się w szpitalu o zdrowie partnera.
Manifestowanie swojej seksualności i urządzanie z tego powodu parad jest zwyczajnie obrzydliwe, nie chcemy tego oglądać, ruchajcie się w dupy u siebie w domu
@invisibleborder: „Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość oraz Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.” To z księgi kapłańskiej i nie ludobójstwo, a karę śmierci. A jeżeli jesteś przeciwny karze śmierci to nawet nie mamy o czym dyskutować
@papiesh: kredyt to możesz wziąć wspólnie z sąsiadem nawet. Widać kolega zatrzymal się 20 lat temu chyba xd. Wiec żaden to przywilej. Dziedziczenie emerytury xdd pozdro xdd. Przywileje w #!$%@? xddd 1500 odziedziczyć xdddd

Jeśli byłbym w takiej sytuacji to brakowałoby mi informacji o stanie zdrowia partnera / partnerki i może wspólnego rozliczenia podatkowego. Wiadomo prawacy biedacy cebulacy. Pewnie zarobki roczne powyżej 40k to dla was szczyt luksusu ( ͡°