Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Tak to wyglądało. Dziękuję anonimowemu przechodniowi za piwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście wybór gry i bolidu był nieprzypadkowy. W najbliższy piątek odbędzie się premiera gry F1 2018, najlepszego, licencjonowanego symulatora F1! Zapraszam na wspólnego let's playa na żywo w tym samym miejscu - przy garażach przy ul. Zimowej 1A od strony ul. Grabskiego. Wydarzenie będzie również transmitowane na twitchu.

Dla mieszkańców #lublin i okolic, chcących pograć w domu, mam następujące propozycje:

1. wypożyczenie kierownicy z fotelem - 180 zł
2. wypożyczenie kierownicy z fotelem i PS4 - 240 zł
3. wypożyczenie kierownicy z fotelem, PS4 i projektora - 450 zł

Powyższe oferty dotyczą wypożyczenia sprzętu na tydzień - szczegółowy cennik, również na inne okresy, znajduje się na naszej stronie WWW.
Dla korzystających z jednej z powyższych propozycji mam promocję: grę F1 2018 na PS4 za 250 zł z gwarantowanym odkupem przy zwrocie sprzętu. Jedyny warunek - płyta z grą musi wrócić w stanie idealnym, tj. bez rys i odtwarzająca się bez problemu.

Wołam plusujących i komentujących te wpisy: 1, 2 - @wiurki, @Swilk, @Farorz, @brzytwiarz, @siick, @smarowidlo, @JuneJohn, @wlochatyjoe, @DeJk_SEBa, @1950M, @kapitanrzyciowagleba, @Rapepo, @TomaszClu

#quickplay #lublin #granienapogodnej #gry #ps4
quickplay-pl - Dzień dobry. Tak to wyglądało. Dziękuję anonimowemu przechodniowi za p...

źródło: comment_0BTcZROVullVMrSu45ilhaTrrPn7DlmZ.jpg

Pobierz
  • 4