Wpis z mikrobloga

Strona https://horrortube.pl to największa baza horrorów do obejrzenia online. Bez opłat, bez limitów. Premiery, nowości, polskie wersje. Strona prowadzona przez fanów, nie hostuje filmów, działa jako agregator linków do serwisów w stylu openload, clipwatching.
Strona powiązana z pejem Maniacy Horroru Polecam.

HORRORTUBE.PL

Wykopalisko jak ktoś chce wykopać

#horror #filmy #horrory #online #zebrowykopki
ciezka_rozkmina - Strona https://horrortube.pl to największa baza horrorów do obejrze...

źródło: comment_P1yUkf4UThl9EKNBwF0FP4vogbnZLOia.jpg

Pobierz
  • 25
@ciezka_rozkmina: Naprawdę kapitalna strona. Aż sobie pluję brodę, że jakoś nigdy specjalnie nie szukałem niczego innego poza torrami. Tylko Las tinieblas nie ma. X razy szukałem i zawsze trafiałem na gówniane, amerykańskie the darkness z tego samego roku, dość problematyczna sprawa, kiedy 2 filmy z tego samego roku mają ten sam tytuł.
Jak obejrzysz Hagazussę podzielisz się wrażeniami, czy warto? Teraz na pewno nie obejrzę niestety.
@ciezka_rozkmina: U was też zawitała ivona, ja #!$%@?... Weźcie zablokujcie możliwość dodawania filmów z tym pseudolektorem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tego śmiecia jest już tak dużo w polskim necie, że szok i nie idzie tego sprzątnąć, a przy tym jest pełno idiotów, którzy robią takie wersje ripów i o zgrozo nieraz tylko takie krążą w sieci ()
@eM-Ka: MI Avira poblokowała to dziadostwo. A później się dziwisz, że komp zamula i milionu prób zalogowania do Steama.
Btw. Cumplu, a masz może jakiś sposób na nieudane próby logowania do platformy Gabe'a? Hasło zmienione z innego koputera, mail główny na który stoi konto również, a wciąż dostaje informacje, że ktoś loguje się poprawnym hasłem? Dodam, że tylko steamguard na komórce mnie chroni przed przejęciem. Support nic nie może poradzić.
@babic99: Hm... A login? Na steam idzie się logować z tego co wiem za pomocą loginu (znaczy nazwy konta) - nie maila. Jeśli się go da zmienić to zmień.

Zainstaluj Malwarebytes - nim przeskanuj kompa i usuń co znajdzie.
(nie powinien się gryźć z Avirą bo w wersji darmowej nie ma ochrony w czasie rzeczywistym - skanuje tylko na życzenie. I jak coś to możesz go po prostu wyłączyć po każdym
@eM-Ka: Od końca. Dostęp do konta ma tylko młodszy brat i miałby dostęp z innego urządzenia jakby tylko chciał.
Combo trzyprogramowe wykonuje regularnie i właśnie nic nie ma :p
Zastanawiam się nad hijack'em, lecz nie potrafię interpretować tego co rzeczywiście będzie trzeba w pixdu wywalić.
Dzięki za pomysł ze zmianą loginu. Do tej pory sądziłem, że to niemożliwość ;P