Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobiety zwodzą, że nie liczy się wygląd tylko charakter, powtarzały tak zawsze jak byłem ulaną pryszczatą bulwą. Problem problem z nawiązywaniem nowych znajomości z kobietami. Wystarczyło schudnąć 30kg, pójść na siłownię na jakiś czas, wyleczyć ryj z trądziku, regularnie chodzić do fryzjera i automatycznie zaczęły kręcić się w pobliżu. Wszystko to w pół roku. Minął miesiąc od osiągnięcia celu a ja jestem w szczęśliwym związku, w dodatku inny różowy pasek wyznał mi miłość ((oo))
Więc przegrywa nie mówcie że się nie da tylko weźcie się za siebie bo wszystko jest możliwe, swój los macie w swoich rękach ʕʔ
#rozowepaski #zwiazki od #przegryw do #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
AgresywnyRogal: Kto ci powiedział, że liczy się TYLKO charakter?

Charakter jest bardzo istotny, ale jeśli jesteś zaniedbany, spasiony, wiecznie spocony w pomiętych ubraniach, #!$%@? ci z gęby wczorajszą kolacją to nawet z najwspanialszym charakterem pod słońcem będzie ci ciężko znaleźć kogoś chętnego zostać przy tobie na tyle długo, aż pokażesz swoje dobre strony.

Poza tym ci narzekający, że kobiet wcale nie obchodzi charakter i lecą tylko na wygląd, wbrew pozorom bardzo
@AnonimoweMirkoWyznania: No #!$%@? odkrycie ameryki. Kiedy wy zrozumiecie, że dla ludzi najważniejsza u partneta jest atrakcyjność tzn wygląd - twarz, wzrost, ubiór, styl, zadbanie. A dopiero potem gdzieś tam charakter jest ważny mniej lub więcej - charkter to od zawsze był tylko dodatek.

Gdyby kobiety postępowały tak jak mówiły to każdy brzyki ale spoko koleś byłby w związku, trzymczasem 1/8 facetów w wieku 20-30 to wieczni single(wsród nich nie ma ani