Wpis z mikrobloga

@emmanatorr: jakiś czas temu jak miał jeszcze northkorea.pl to wypisywał tam maksymalne plotki nt KRLD + robił strasznie dużo błędów merytorycznych, wszystkie komentarze, które mówiły o jego błędach kasował, nawet się do nich nie odnosząc.
@mitatuyo: Levi miał jedną dobrą książkę 'System polityczny Korei Północnej', która się już dawno przedawniła. Reszta średnia albo słaba, a jego ostatnia książka 'Nic nie wiem o Korei Północnej' nie przeszła chyba nawet korekty i przy takiej ilości błędów, literówek i niepoprawnej składni nie da się jej po prostu czytać.

Zazdroszczę 'Kim Ir Sen. Dzieło i polityczne wizje', nigdzie jej nie można już dostać
@Priya: ostatni tytuł książki Leviego to jedyne mądre zdanie jakie napisał ;) odnośnie wspomnianego Kim Ir Sena, widziałem na Allegro 3 dni temu za 200 złotych.
@SkrajnieZdegustowany: Dziak to absolutny nr 1, jeśli chodzi o wiedzę nt. KRLD w Polsce. W wielu swoich książkach umieszcza te same fragmenty, ale w sumie czemu miałby tego nie robic. Bardzo dba o detale językowe w odróżnieniu od np. Burdelskiego. Nie wspomina tylko studentom, że doktorat otrzymał za wychwalanie chińskiego komunizmu lat 60-tych. Jest tez autorem pasjonującego dzieła pt. „Korea - raj Dżucze”. Po 1989 roku zrewidował swoje poglądy. Nie wiem