Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego na wykopie palacze tytoniu są nienawidzeni a marihuana jest spoko? Przecież jedno i drugie niszczy życie i rujnuje zdrowie. Nie bez powodu marihuana jest nielegalna tak samo jak inne narkotyki.

#wykopsmokersclub #papierosy #marihuana

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: gdyby palacze marichuany zachowywali się tak samo jak podludzie od papierosów to też by byli traktowani podobnie, chociaż mimo wszystko wciąż by było ciężko dogonić tytoniarzy bo marichuana aż tak jednak nie śmierdzi.
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo papierosy śmierdzą, a palacze uważają się za grupę specjalnego traktowania, wyrzucając pety gdzie popadnie.

Trawa pod tym względem na szczęście nie jest legalna, ale pewnie tak samo by się jej palacze zachowywali.
OgnistaDziewczyna: Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby palacz marihuany szedł obok mnie chodnikiem i palił dymiąc na mnie.

Gówno mnie obchodzi kto co pali, ale palacze papierosów palą wszędzie gdzie się da i trują innym życie. Dlatego ja i wiele innych osób tak ich nie cierpi.

Zaakceptował: TheMan}