•  

  Zdrowe społeczeństwo (aczkolwiek chorujące na masę problemów) nie godzi się na małżeństwa homoseksualne bo działania środowisk (dziwnie powiązanych z finansistami dążącymi do wymazywania tożsamości społeczeństw i zastępowania kompetencji narodowych, instytucjami ponadnarodowymi) mają wymiar horyzontalny. Przygotowują małymi kroczkami ludzi do dalekosiężnych planów kulturowych marksistów, jak chociażby adopcja dzieci przez homoseksualistów. Prosta sprawa. Dajesz palec, wezmą całą rękę aż sprawa nabierze karykaturalnych rozmiarów, jak chociażby dziesiątki płci, a nie dwie.

  Ludzi nie obchodzi kto z kim śpi, ale obchodzi ich fakt nazywanie wynaturzeń, odstępstw (które miały miejsce w historii) - rzeczami normalnymi.
  Ktoś napisze że sieroty mogą być wychowywane przez homoseksualistów, otóż niepełne małżeństwa i samotnie wychowujący rodzice to patologia której źródło problemu trzeba zdiagnozować i wyleczyć, a nie łatać i przekazywać te kompetencje parom jednopłciowym.

  USA jest doskonałym przykładem jak to działa w praktyce. Konserwatywne osoby z szyldami sprzecznymi z poglądami LGBT na ich paradach są często bite. Osoby które nie chcą obsłużyć homoseksualne pary są oskarżane o homofobię, grozi im się wieloletnią odsiadką i wysokimi karami pieniężnymi. Strach mieć w opinii publicznej konserwatywne poglądy sprzeczne z mainstreamowym nurtem bo można sobie zniszczyć karierę i zostać skazanym na ostracyzm.

  Doskonałym przykładem że osoby które oskarżają innych o faszyzm, same stają się faszystami można było zobaczyć na wiecach pro- lub anty-trumpowskich. Gdzie to lewica charakteryzowała się agresją i wprowadzała przemoc na ulice, do czasu gdy konserwatyści przemocą odpowiedzieli na przemoc. Ja nie chcę przeniesienia burzliwych zachowań z ulic USA do Polski.

  #neuropa #4konserwy #takaprawda #popularnaopinia

  •  
   G............3 via Android

   +4

   @januszniepije
   Ale brednie.

   +: terion, l.......0 +2 innych
  •  

   @januszniepije na widzę to tak - może i mają rację z homoseksualistami, ale czy na zachodzie to coś dało? Nie, pójście na ustępstwo jedynie ośmieliło pewne środowiska do dalszych ataków i wysuwania kolejnych roszczeń. Choć to smutne, że homoseksualiści dostają rykoszetem, to wolę, by zmagano się z jakimś zacofanym betonem o tę kwesię, niż bym za chwile, będąc dość postępowym i tak dostawał po dupie, bo nagle to granice mojej tolerancji pewne pomysły zaczęłyby przekraczać.

  •  

   @Pantokrator: Neuropa próbuje ludzi łapać na "wpieprzanie się" do czyjegoś życia. Słowo klucz. Sprzeczna opinia i ocena rzeczywistości to dla nich zaściankowość. Nie można skomentować kto jak się ubrał (mimo że komicznie), polecam Mikroblog, nie wolno skomentować czyjejś fryzury, nie wolno mieć swojego zdania pod warunkiem że jest to zdanie zgodne z ich opinią. Nie można skomentować czyjegoś stwierdzenia że utożsamia się z jedną z kilkudziesięciu "płci". To jest groteska. A do tego dochodzi nadzwyczajna wrażliwość, tak jak u katoli gdzie powiesz im że czarne to czarne, a białe to białe. Idą w zaparte w swoim fanatyzmie. Ten sam typ ludzi.

   Skoro większość obyczajowej lewicy to internacjonałowie, to dlaczego tak mocno dążą do unifikacji praw? Dlaczego nie wyemigrują? "Bo to również ich kraj". Chciałbym jednak zobaczyć trwałość tej tożsamości narodowej gdy zderza się ona z obcym prądem. Wyśmiewanie dorobku kulturowego to domena lewicy. "Ich kraj", ale tylko wtedy gdy im to pasuje, tak na 5%...

  •  

   @januszniepije: W większości się zgadzam, dodałbym jeszcze że #neuropa sprawiła że problem marginalny urósł do niewyobrażalnie dużego problemu. Homoseksualistów jest na świecie około 1% i są o wiele ważniejsze i bardziej palące problemy niż ten.

Gorące dyskusje ostatnie 12h