Wpis z mikrobloga

@Pilaf: Strzelił 1 (dzisiaj).

Bardziej tutaj chodzi o absurd sytuacji. Carlitos najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, a Ondrasek to zawodnik który nawet często nie mieścił się w Wiśle na ławę (przed obecnym sezonem 1,5 roku czekał na zdobycie bramki). Jak to się mówi mógł sznurować Carlitosowi buty...

Dzisiaj:
- Ondrasek jest rewelacją sezonu. Gra świetnie. W pięciu meczach strzela 4 gole.
- Carlitos ucieka do Legii Warszawa, bo stwierdził że nie widzi
@Michau89:

Legia nie jest takim zespołem który stwarza ogrom sytuacji jednemu konkretnemu graczowi.


Trochę pudło, bo w samym tylko meczu z Zagłębiem Sosnowiec Carlitos miał pięć sytuacji, tydzień temu w Gliwicach kolejne dwie. W Luksemburgu też miał kluczową okazję, którą powinien wykorzystać.

Tak więc to nie brak sytuacji, tylko raczej skuteczności. Jak będzie grał regularnie po 90 minut, to swoje powinien zrobić, skoro udało mu się już z trudem przełamać.
Carlitos ucieka do Legii Warszawa, bo stwierdził że nie widzi siebie w Wiśle. Chce zrobić "krok na przód".


@Michau89: jesteś kibicem Wisły? Przecież z tych dwóch zdań aż bije nienawiść do Hiszpana. Nie ucieka, a zostaje sprzedany, dlaczego nazwałeś ten transfer ucieczką? Nie wiem, czy rzeczywiście stwierdził, że nie widzi siebie w Wiśle, ale to chyba naturalne, że zostając królem strzelców w klubie, który nie gra w europejskich pucharach i który
@Pete1: Transfer na niekorzystnych warunkach został wymuszony szantażem (a piłkarz od tygodni omija ten temat szerokim łukiem).

Zapowiedział, że jeśli go nie puścimy do Legii, wyjedzie z Polski, zdając sobie sprawę, że będzie zawieszony. Twierdził, że są kluby w Hiszpanii, które go zatrudnią i przeczekają okres jego zawieszenia. Mógł blefować, lecz absolutnie nie mogłam powiedzieć, by robił, co chce i stać przy swoim, zapowiadając kibicom, że meczów przy Reymonta nie będzie.
Transfer na niekorzystnych warunkach został wymuszony szantażem


@Michau89: najlepiej będzie, jak kibice przestaną traktować piłkarzy jak spoko ziomków, a zaczną traktować jak najemników. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jasne, że Carlitos odwalał i gardzę takim zachowaniem, ale Wisła jest trochę sama sobie winna, byli w fatalnej sytuacji finansowej i musieli brać ochłapy od Legii, a przecież chwilę wcześniej kupili za pół bańki Mateusza Lisa - zupełnie nie rozumiem
@Pete1: Nie bronię zarządu. Nawalili. Po prostu Legia chcąc zaszkodzić zrobiła to co zrobiła (Wisła chciała przystać na 3x wyższą ofertę Dinama, lub tą 2x wyższą Lecha). Co do zarobków słyszałem że Lech oferował minimalnie więcej. Wiele w kuluarach mówi się że w grę wchodziła złośliwość (poszło o to że menadżer Carlitosa sporo namieszał i okłamał piłkarza że podpisywał kontrakt z Wisłą tylko na rok...).

Co do rozwoju... nie zgadzam się