Gorące dyskusje ostatnie 12h

Niedziela wieczór, czas na #rozdajo. Od ostatniego minął tydzień, a ja zyskałem +60 subskrypcji na moim historycznym kanale YT Na bitewnym szlaku. Obecnie widnieje liczba 267 subów, damy radę dobić do 300 do końca tygodnia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj plusa, a mirkorandom za 24h zadecyduje czy wygrałeś Dead Space, Mirror's Edge i Populous na #origin.
    #historia #gry #nbs
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

Wypowiem się jako ten, który w szkole był łobuzem i znęcał się nad innymi.
    Jeśli w szkole byłeś słabszy, miałeś jakieś wady fizyczne, np. otyłość czy brzydki ryj, byłeś biedny i nieśmiały to w szkole po prostu nie miałeś życia.
    Najbardziej agresywne były i tak dziewczyny w dziele zniszczenia, oczywiście te popularne i ładne.
    Brzydka dziewczyna też miała przejebane ale z tego co po latach widzę i tak znalazły kogoś kto je bzyka i mają dzieci i mężów, przegrywy najczęściej nie mają nikogo i po latach są takimi samymi ofermami.

Karma nie istnieje, przegrywy mają gorzej od swoich oprawców, więc to mityczne ogarnij się, wybacz, itd., nie działa, nikt nie ma pieniędzy na psychologa i inne rzeczy jak operacja ryja.
    Brzydka morda, otyłość jesteś skreślony nawet w dorosłości.

Nauczyciele i inni rodzice? Zero reakcji, za to co się działo to sąd powinien być kilka razy.

Czy żałuję? Nie, bo co mi to da? Nic nie zmienię i nie ma sensu się zadręczać przeszłością. Dzisiaj bym tak nie postępował ale w tamtym okresie to była wolna amerykanka. Rodzice puszczali dzieci samopas i rób co chcesz.

Mówię o okresie jakieś 15 lat temu. Wątpię czy coś się zmieniło.
    Cieszę się, że nie było wtedy youtube i neta bo na bank wielu by miało sprawy w sądzie.

Tak było.

#przegryw #normik #normictwo #stulejacontent #zwierzeta #p0lka
    pokaż całość

odpowiedzi (167)

Miraski, zróbmy to, wyplusujmy Recę dla beczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-03-24/kto-jest-najlepszym-pilkarzem-meczu-polska-lotwa/?ref=kafle

#mecz #reprezentacja

odpowiedzi (42)