Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
Zatrwazajace jest to, że #katolicyzm i ogólnie prawa strona wypiera się #lgbt tłumacząc się m.in. pedofilia

Podczas gdy księża regularnie są oskarżani o molestowanie nieletnich i nikt nie ma nic przeciwko temu. Nie ma linczu, presji jak na zachodzie by to ujawnić i coś z tym zrobić, ba, księża bez ślubów żyją z kobietami.

Jak to szło?

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku?


Nowy testament, Mt 7.

#bekazkatoli
  • 20
@TymRazemNieBedeBordo: wy też nie jesteście lepsi od katoli, jak myślicie że tylko oni nie lubią ciepłych.
Ja jako człowiek postronny jestem przeciwko homo, najważniejsze dobro dzieci. To nie tylko pedofilia u osob homo ale także prześladowania innych dzieci,ale najważniejsze jest to że wy próbujecie wmówić wszystkim ze osoby ciepłe są normalne ale tak nie jest.
To jest moje prywatne zdanie, i mam prawo je mieć i nikt mi nie wmowi że
Podczas gdy księża regularnie są oskarżani o molestowanie nieletnich i nikt nie ma nic przeciwko temu. Nie ma linczu, presji jak na zachodzie by to ujawnić i coś z tym zrobić, ba, księża bez ślubów żyją z kobietami.


@TymRazemNieBedeBordo: Linczów szukaj na Bliskim Wschodzie, a nie na Zachodzie, bo to tam lincze są bardziej popularne i najwyraźniej tam bardziej pasujesz kulturowo.

Ogólnie w Europie standardem są procesy sądowe z obrońcą i
@Sanremu: ale w innych zawodach idziesz za to do więzienia, tracisz pracę i reputację, a nie jesteś chowany po kątach. Nie chodzi o samych tych chorych ludzi, którzy mogą się zdarzyć w każdej grupie, tylko o obrzydliwe podejście ich przełożonych
@powiedz nie chce wytykać ci utrwalania z dupy wzietych stereotypów ale znasz jakieś przypadki zamiatania pod dywan pedofilii w kościele? Tylko konkretne linki do wiarygodnych źródeł i nazwiska.
Podczas gdy księża regularnie są oskarżani o molestowanie nieletnich i nikt nie ma nic przeciwko temu.


@TymRazemNieBedeBordo: zgodnie z oficjalnymi statystykami Policji w Polsce pedofilia z podziałem na zawód / źródło utrzymania / wykształcenie u księży katolickich jest poniżej średniej w społeczeństwie.
Zauważono pewną tendencję tj. najwięcej zgłoszonych/wykrytych przypadków molestowania miało miejsce w przypadku osób z wykształceniem podstawowym. Następnie wykształcenie średnie, a dopiero później wyższe.
Księża posiadają wykształcenie wyższe i podobnie
@TymRazemNieBedeBordo: mnie interesują tylko oficjalne statystyki. Cała reszta to bajdurzenie / kłamstwa albo propaganda nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.

Zapominasz natomiast o całym środowisku GW oraz innych antyklerykałów, którzy #!$%@?ą każdy, nawet najdrobniejszy przypadek, wiec w mojej opinii to działa w drugą stronę i w przestrzeni publicznej na pierwszych stronach gazet mamy każdą, nawet najdrobniejszą nieścisłość.
według oficjalnych danych polska gospodarka rośnie w siłę, bezrobocie maleje, pensje wzrastają, ceny spadają, ludzie są bardziej zadowoleni z życia


@TymRazemNieBedeBordo: jak porównam z tym co było np. 5 albo 10 lat temu to jest niebo a ziemia.
Ty tego nie widzisz? To może najwyższy czas wziąć się za siebie albo rozejrzeć się dookoła. Możliwe, że potrzebna będzie przeprowadzka do innego miasta, jeżeli miałeś pecha urodzić się w złym miejscu.

Co