Wpis z mikrobloga

@neverwalkalone , twórca "blogu modowego" dodał mnie na czarną za wytknięcie plagiatu w jego wysranym artykule, więc napiszę ogólnie na tagu bo nie lubię jak ktoś blokuje aby nie wciągnąć się w dalszą dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te "wstawki z GQ" są praktycznie tej samej długości co jego wypociny, i w sumie to tylko w tych wstawkach jest jakikolwiek modowy content. Aha, i z tego co wiem to korzystając z cudzych zdjęć w artykule należy stworzyć odpowiednią adnotację.
Tutaj oryginalny artykuł.
#modameska #streetwear
  • 9
@wicked1009: Wciąż nie rozumiem o co ci chodzi xd zabieg tłumaczenia tekstu z ang jest normalną sprawą. Bardzo często napisany przez autora tekst jest dodatkowo uzupełniany przez wstawki / dodatki od innego autora i nikt nie robi o to problemu (wszak nikt nie wie wszystkiego o wszystkim). Zdjęcia podobnie, sugerujesz ze miałem jechać do Milanu, Londynu i robić swoje własne? Kręcisz na siłę aferę i podjudzasz bo chcesz postawić mnie w
@neverwalkalone: Zdjęcia nie są podobne, to są te same zdjęcia bez żadnej adnotacji. Owszem, wstawiłeś również swoje (chociaż jestem przekonany, że nie są to twoje zdjęcia), jednak one są w zdecydowanej mniejszości. Nie kręciłem żadnej afery do momentu kiedy mnie zablokowałeś bo wytknąłem Ci kopię artykułu z GQ. I nie napisałem, że nie dodałeś nic od siebie, wręcz przeciwnie, napisałem, że wstawki z GQ są podobnej długości co twój własny wkład.
@wicked1009: szczerze ci powiem że pierwszy raz nacisnąłem na wypoku na tę kłódkę, nie wiedziałem ze odpowiada ona za czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz rację, zdjęcia powinny mieć adnotację i trzeba to dodać, źródłem pozostałych jest pinterest
@wicked1009: szkoda strzępić ryja - dawno na czarno za spam tym gównoblogiem i jeszcze ten pretensjonalny opis:

david-durden.pl to miejsce, które powinien odwiedzić każdy mężczyzna, który pragnie ciągle się rozwijać i iść naprzód. Blog lifestyle - najogólniej tak można określić to miejsce. Chcesz stać się bardziej pewny siebie, a przy tym poznać tajniki relacji damsko-męskich? Świetnie trafiłeś, początkowo głównie na tym stała ta strona, jednak z czasem ewoluowała w kolejne kategorie.