Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć
    Tutaj Da Vosk Docta, robię muzykę elektroniczną i prowadzę label SOHO Palace.

Otóż dzisiaj wydaliśmy doskonały, album polskiego duetu OLFVN i Ajgor pod tytułem "Bipolar Thoughts". Dla tych, którzy nie znają naszego katalogu, jest to muzyka określana często jako "wave", a po naszemu elektronika w okolicach 140bpm :D

Oczywiście z tej okazji mam dla was skromne #rozdajo w postaci czapki wpie dolki z logiem naszego labelu (foto niżej).

Tutaj sprawdzicie album "Bipolar Thoughts" : http://soundline.biz/ajgorolfvnbipolarthoughts/
    Tutaj posłuchacie singla "About You" : https://youtu.be/KnB_ImkvcQA
    Tutaj nasza strona : https://www.sohopalace.co

Losowanie z grona plusujących wpis zrobimy w czwartek 2.05
    Zapraszam zielonki
    Info o wygranej w komentarzu i wiadomości prywatnej

#rozdajo #mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #davoskdocta #sohopalace
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

#rozdajo
    Samsung Galaxy Fold miał się ładnie rozkładać, ale na razie tak się złożyło, że Samsung się na nim wyłożył :( No cóż, nie samymi smartfonami za 10 000 PLN człowiek żyje. Mam dla kogoś z Was Motorolę Moto e5 Play. Tani telefon, który mimo tego powinien działać dość dobrze, bo pracuje pod kontrolą Androida Go. Może nie obiekt westchnień geeków, ale dla mamy/taty/dziadka/młodszego rodzeństwa będzie pewnie okej. MA NAWET DOTYKOWY EKRAN. Nowy, nierozpakowany, 100% legit. Losowanie jutro o 12:00.

Jeżeli wyjątkowo chcielibyście zrobić coś prócz kliknięcia plusa lub interesujecie się smartfonami nie tylko wtedy, gdy ktoś akurat rozdaje je za darmo: będzie mi miło, jeśli obejrzycie ostatnie filmy na moim skromnym kanale:

5 mitów o aparatach w smartfonach, czyli po co Ci te megapiksele
    Komentarz o aferze związanej z Galaxy Foldem, gdzie wyjątkowo nawet bronię Samsunga

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka, hehe

#smartfon #youtube #technologia
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Jest mi trochę przykro :/. Ludzie z pracy obgadują mnie, bo kupiłam mojemu narzeczonemu zegarek żeby też miał coś na pamiątkę, bo oświadczył mi się 2 tygodnie temu i chciałam żeby miał też ode mnie z okazji naszych zaręczyn. I nie, nie chwaliłam się tym na lewo i prawo w pracy tylko 2 dni temu mając chwilę przeglądałam sobie na kompie zegraki męskie, koleżanka obok zapytała się co ja tam oglądam i po prostu powiedziałam co i jak, nawet nie miałam pojęcia, że to zaraz pójdzie w świat i ludzie będą z takiego powodu mnie obgadywać. Dzisiaj inna koleżanka powiedziała mi, że słyszała wczoraj w kuchni jak dziewczyny i 3 chłopaków z naszego działu obrabiało mi tyłek. W ogóle było już mi trochę przykro te kilka dni temu bo usłyszałam miedzy innymi "ale Olivia wymyśliłaś z tym zegarkiem" i takie tam. Wiem, że łatwo powiedzieć, a weź się nie przejmuj ale naprawdę pierwszy raz w życiu doznałam uczucia jakim jest przykrość i trochę smutno mi z tego powodu. Tak chciałam się tylko wygadać.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zalesie #korposwiat #praca #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (98)