Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk #inzynieria #emigracja #elektryka jest #praca dla inzynierow elektrykow w Bristol na kazdym szczeblu doswiadczenia. Praca w centrum miasta jako projektant instalacji elektrycznych, sam jestem pracownikiem na tymze stanowisku i do naszego zespolu poszukujemy ludzi chetnych do pracy. Zakres obowiazkow typowo standardowy dla tego stAnowiska czyli przykladowo:

- rysunki w cadzie, revicie
- obliczanie kabli (uzywamy Amtech, nie jest wymagana znajomosc)
- obliczenia oswietleniowe (dialux evo jak i starszy)
- przygotowywanie projektow od wczesnych etapow koncepcyjnych po projekty budowlane
- praca w revicie w modelu 3D i bliska wspolpraca z kolegami od innych instalacji i branz (hvac, woda, struktury etc)

Stawka zalezy od doswiadczenia, powiedzmy ze od 18 do 35 kola rocznie plus benefity. Praca na umowe o prace lub do dogadania sie na kontrakt. Plan emerytalny opcjonalny 5+5%. Urlop platny na uop 25 dni rocznie + bank holidays.

Angielski oczywiscie wymagany w stopniu komunikatywnym.

Jesli znacie jakis ludzi zainteresowanych lub sami myslicie o podjeciu wyzwania piszcie na pw. Jesli chodzi o relokacje z kraju jest to do zalatwienia jak najbardziej.
  • 6
@adriano30: Ze słabym angielskim była by opcja? Nie wiem kable układać czy coś? Bardziej zależało by mi właśnie na możliwości podszlifowania języka, bo całe życie w pl, i trudno powiedzieć czy to słaby poziom czy tragedia.