Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie ma gorszego raka niż strony internetowe z przepisami.

Wpisujesz w google "proste dania dla studentów". Oto pierwszy wynik:

"Makaron z boczkiem i cebulą" - myślisz sobie, spoko, zrobię.

Składniki:
    - makaron ze szwajcarskiej mąki mielonej sposobem tradycyjnym
    - boczek z dzikich świń z Afryki
    - łzy brazylijskiego noworodka
    - kryształ z serca góry uga buga
    - cebula rotszwalcka wyhodowana w ziemi torfowej
    - sól

Sposób przygotowania: Cebulę posiekać dobrze naostrzonym mieczem samurajskim, dolać dokłądnie 3,79 kropli łzy noworodka,
    boczek podsmażyć smoczym oddechem a makaron gotować we wrzącej wodzie we własnych ustach. Na koniec wsypać sobie soli do dupy.

#pasta #gotujzwykopem #studbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Na facebooku, z imienia i nazwiska, oskarżono moją osobę o kradzież, oszustwo finansowe i przywłaszcenie pieniędzy, chociaz nic takiego nigdy nie nastąpiło. "Zemstę" przeprowadziła typowa Grażyna, miała to być zabawna "nauczka" za to, że powiedziałem ze nic nie wysyłam za pobraniem i chcę, jak zawsze od 10 lat przy przehandlowaniu czegoś w necie, pieniądze z góry. Zamiast mnie olać, dostała w zamian za to furii że jestem na pewno oszust i złodziej i "ona mi pokaże" i "narobi reklamy". Co ciekawe, rzecz wcale nie dotyczyła świeżaków, stąd nie wiem skąd taka zdecydowana reakcja.

Nie bolałoby mnie to gdybym nie występował na fb z imienia i nazwiska lub gdybym komuś faktycznie wisiał chociaż grosz, ale napisać ok. 20 - 30 komentarzy pod różnymi, niepowiązanymi ze sobą postami i użytkownikami ze ja (podlinkowanie z imienia i nazwiska) to złodziej, kradnie hajs, wpłacali mu i znikał - no to kurwa, tak mi się w ryja nie pluje. Trzeba podjąć zdecydowaną reakcję. Gdyby to był 1997 to by się to załatwiło w jedną noc, ale (nie)stety czasy już sa mniej radzieckie i trzeba działać formalnie.

Rozumiem ktoś by mnie nazwał kurwą, albo chujem, to wybacze, ale nie złodziejem.

Teraz pytanie: mam jej telefon, po telefonie doszedłem do wszystkiego: miejsce zamieszkania, miejsce zameldowania, miasto rodzinne, miasto obecne, NIP, KRS, nazwa firmy, nazwa firmy ojca, adres firmy ojca, telefon ojca... wszystko na tacy mam podane.

Założenie sprawy prywatnej z art. 212 KK. (pomówienie) to jakieś 200 - 300 złotych. Robić to, ujebać Grażynę i pokazać jej jak się posługuje Internetem i zarobić trochę na prezenty świąteczne dla rodziny?

#grazynacore #januszebiznesu #prawo #ankieta
    pokaż całość

odpowiedzi (68)

#anonimowemirkowyznania
    Po 12 latach związku, w tym 6 latach małżeństwa żona postanowiła przyprawić mi rogi. Facet okazał się w porządku, bo po 2 miesiącach spotkań wyczaił, że ona jest mężatką i się ze mną skontaktował. No i zgadnijcie kogo głupia rura zastanie dzisiaj u niego w mieszkaniu

pokaż spoiler Mnie
    i swoje rzeczy spakowane do reklamówek

Mam stresa jak cholera, bo szykuje się sroga imba i rewolucja w moim życiu. Dobrze przynajmniej, że żadnych intercyz nie było, a mieszkanie jest w całości moje. Życzcie mi powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
    pokaż całość

odpowiedzi (165)