Wpis z mikrobloga

Kilka osób było ciekawych, więc podzielę się swoją opinią.
Legalne palenie 12% CBD, 0,1% THC
Na teścik poszedł praktycznie czyścioszek z małą domieszką tytoniu. Czyściochów nie paliłem od kilku lat, a jeśli już to z kimś. Tego dżoja spaliłem sam. Gdyby było to normalne palenie, po takiej ilości pewnie totalnie spaliłbym sobie styki, poskładał, dostał ciężkiej psychozy, wylądował w psychiatryku z gwarantowaną schizofrenią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jednak zupełnie inny temat, sam efekt to tylko delikatny chillout, bez żadnych większych efektów, funkcjonuje całkowicie normalnie. W smaku 5/10, ale zasadniczo to dobrze się pali.
Same topki są takie jak widzicie na zdjęciu, w zapachu mocno wyczuwalny cytrus, mało żywiczne, bardzo suche i łatwo się kruszą.
Trafiłem na najwyższą jakość, dość drogo i trochę żałuję tego wydatku, cóż dałem się stety, czy niestety namówić. Sprowadzone ze Szwajcarii, czysty susz. Ogólnie 7 gram podobnego tematu można kupić za 150zł, ale ponoć sporo w nim nasion i jakość jest niższa, ale procentowo tak samo, 12% CBD.

Ogólnie temat to tylko taka ciekawostka, na pewno lepsze to niż herbata, którą ostatnio zwykli palić tu mirki xD ##!$%@?
Myślę że palenie w bletkach to trochę marnotrastwo, lepszy byłby vaporyzator.
#wykopjointclub #420 trochę #narkotykizawszespoko

o.....o - Kilka osób było ciekawych, więc podzielę się swoją opinią.
Legalne palenie...

źródło: comment_Tm8gAKl9uaBMiRk6nS696v5b3YPHLhTf.jpg

Pobierz
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@oremioo: czyli lekki chill, smak średni i pachnie cytryną. Teraz bez beki efekty jak po melisie xD gdyby nie to że to topik to bym powiedział że to meliska bo też lekki chill występuje i pachnie cytryną ( ͡° ͜ʖ ͡°) no tylko ##!$%@? kosztuje 3,5 za 25g a to sam widzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dodam do obserwowanych, gdzie to kupiłeś?
Na teścik poszedł praktycznie czyścioszek z małą domieszką tytoniu. Czyściochów nie paliłem od kilku lat, a jeśli już to z kimś. Tego dżoja spaliłem sam. Gdyby było to normalne palenie, po takiej ilości pewnie totalnie spaliłbym sobie styki, poskładał, dostał ciężkiej psychozy, wylądował w psychiatryku z gwarantowaną schizofrenią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@oremioo: czym jest normalne palenie? to jest jedyna droga, rzadko i duże ilości i najlepiej
a.....l - > Na teścik poszedł praktycznie czyścioszek z małą domieszką tytoniu. Czyśc...