Wpis z mikrobloga

Nie wiem co ludzie widzą w tym całym klocuchu. Może kiedyś raz trochę śmiechłem z kabaretu z franklinem ale od wielu miesięcy ani jeden jego filmik mnie nie rozbawił. Stale ten sam styl, debilny głosik, błędy językowe, humor na poziomie radykalnie niskim (tylko czasami zauważam że gdzieś tam upchana jest wielowarstwowa ironia ale rzadko).
Serio, przeraża mnie to że ludziom on się jeszcze nie znudził. Ja rozumiem, parę filmików pod rząd jest śmiesznie, tak jak z Demem, ale potem zaczyna się tępe powtarzanie tekstów i niepewne rozglądanie się, czy innych to bawi. No bo musi być smieszne, w końcu to klocuch powiedział ;---D I to bez sensu
Dzisiaj wrzucił film 'huba buba' i ma 25 tysięcy łapek w górę i komentarze, gdzie ludzie nieironicznie piszą jakie to dobre. Mi się nawet kąciki ust nie poruszyły ogladając to. W sumie to nawet od dawna już widać że klocuch mocno aktorzy a te same nieśmieszne teksty od lat słyszę u znajomych i czuję zażenowanie. Raz to było zabawne no ale ile #!$%@? można.
Żadnej przyjemności nie sprawia mi oglądanie jego filmików a wręcz działa mi na nerwy. O tak, mam kij w dupie na jego punkcie, serio. A spróbuj tylko zakwestionować jego majestat w gronie jego fanów, to cie zjebią za poruszenie niekwestionalnego geniuszu, spalą cię na stosie.
Nie wiem, ja jestem jakiś inny, mam słabe poczucie humoru, a może nie widziałem jakiegoś istotnego odcinka gdzie to on tłumaczy całą resztę syfu który cała banda kretynów powtarza za nim? To samo z resztą powoli zaczyna dziać się z Demem i jego kucami z bronxu. Okej, ciekawy koncept, bardzo demowski, szanuję w opór. Ale teraz widzę gdzieś w necie bezsensowny tekst użyty w dziwnym miejscu, myślę oho, pewnie nowe kuce. A jakże. I od razu słyszę "niech żyje zbrodniczy reżim" i wszyscy powtarzają. Kilka razy były śmieszne te teksty ale teraz byle co podłoży pod kuce to od razu hahahah śmieszne bo nie rozumiem ;---D

#niepopularnaopinia #zalesie #klocuch
  • 25
@SlenderCzester: to taki sekret o którym wiedzą tylko ludzie z klocuchowej sekty ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak naprawdę to chyba po prostu lubię takie 'głupie' poczucie humoru ._. jeśli ktoś tego nie łapie to chyba nie załapie. to taki specyficzny żart który nie kazdemu sie spodoba. a co do szacunku to wzbudzał go we mnie, kiedy jeszcze nie do końca wiadomo było czy robi sobie jaja,
@FanKlocucha: jeżeli ustawiłeś nazwę profilu na jego cześć to serio, przeraża mnie kim tak bardzo jarają się ludzie obecnie xD Co klocuch wypuszcza nowy film to ludzie szaleją, aniołkom puszczają zwieracze i spada na nas gówniany deszcz. Nie muszę oglądać, fakt, jednak wszyscy wokół i tak non stop wciskają mi jego teksty i filmiki. Normalnie bym nie pisał takiego wysrywu gdyby mi to aż tak nie zaczęło przeszkadzać. Nic nie zmienię
@SlenderCzester: Konto założyłem dzisiaj, w zasadzie tylko po to, żeby udzielić się w jakimś wątku odnoście Klocucha, stąd ta nazwa. Mnie na przykład bardzo bawi w jego twórczości absolutny absurd, groteska. Naturalna zdolność do przekręcania słów w taki sposób, że albo są neologizmami, albo pod ich płaszczykiem można doszukać się innego znaczenia. Łączenie ze sobą scen na pozór niepasujących, przemycanie w tych wszystkich językowych łamigłówkach ciekawych myśli. Zabawnie skrzeczący głos, fakt,
@SlenderCzester: pomijając humor klocucha, to jego opinie (może nie na pierwszy rzut oka) są niezwykle trafne. np. tu: https://www.youtube.com/watch?v=lt8x3bcuq7k - szczerze o współczesnym trendzie wydawania gier (czyli praktycznie prawie taka sama gra co poprzednia, zero innowacyjności, dodanie "baby", żeby było postępowo i branie 200 zł za takie coś).
lubię jego filmiki, bo jest szczery i śmieszny (ale w swój własny, unikalny sposób)
pozdrawiam
@SlenderCzester Co śmieszy w Klocuchu? Infantylność, celowość w robieniu błędów, nostalgia (Klocuch często przywołuje gry, w które jego widzowie grali w dzieciństwie), absolutny brak wulgaryzmów (co w rozrywkowej części YouTube jest dziś ewenementem), kreatywność w tworzeniu własnego wokabularza i wiele innych

Zresztą humor Redaktora K jest bardzo specyficzny, dlatego nie każdemu przypadnie do gustu i nie ma w tym nic złego, dopóki się wzajemnie szanujemy
no dobra, skoro jednak nie ma w tym nic więcej co zaobserwowałem to rozumiem że po prostu nie kupuje tego humoru.
Ale ludzie tępo powtarzający teksty youtuberów BO TEŻ TAK POWIEDZIELI będę szkalować no matter what
@SlenderCzester: Ja lubię twórczość Klocucha,w tym Kruci Gang i Aezakmi ale ta Huba buba ni hua mi się nie podoba.
Najbardziej lubię w nim tą nostalgie,jak opowiada o starych grach,programach TV a w tle leci muzyka z dawnych lat to przypomina mi się jak byłem dzieckiem i patrzyłem na to wszystko jak dziecko.Ale w tym co mówisz jest sporo prawdy.
@Moroder: Klocuch klika razy ładnie podsumował różne zjawiska i to za pomocą jednego, nieco koślawego zdania. Widać, że za projektem siedzi ktoś łebski, kto celowo "pogłupia" formę. No i idealnie odwołuje się do nostalgii, która jest obecnie bardzo na czasie.
@SlenderCzester: Tak jak tłumaczyłem mojemu kolegowi, Klocuch przynajmniej przeze mnie jest obdarzany szacunkiem, bo wypowiada się jak typowy kolega z podstawówki 15 lat temu.

Oprócz tego jego największą wartością jest to, że w pozornie głupich tekstach można doszukać się naprawdę ciekawych zdań na temat różnych tematów. Często to bardzo konkretnie i trafnie opisana szydera z obecnego rynku growego, a czasami nawet to sprawy filozoficzne (mój osobisty faworyt to ten użyty w