Wpis z mikrobloga

Od tego zaczyna się psucie rynku! Pracodawcy traktują młodą osobę jak śmiecia! Już spotkałam się z sytuacją, kiedy za moją ciężką pracę po 10h dziennie, pracodawca zaproponował mi... okrągłe zero złotych!
Nie dajcie się, musicie znać swoją wartość i pamiętajcie - za KAŻDĄ pracę należy się wynagrodzenie.

Przytoczę cytat wielkiego Polaka - założyciela Comarchu:

"Każdego specjalistę można zastąpić skończoną liczbą studentów... zwykle jednym."


Czyżby połączenie się z grupą Discovery spowodowało, że stacja nie ma pieniędzy dla pracowników?

#pracbaza #praca #tvn #staz #prawo #warszawa
ajzaofficial - Od tego zaczyna się psucie rynku! Pracodawcy traktują młodą osobę jak ...

źródło: comment_7cTxB77AUFP2flUKwFQxZEeEf5Zxehpb.jpg

Pobierz
  • 4
@ajzaofficial:
Niestety konieczność odbycia długich praktyk (szczególnie na kierunkach gdzie liczba studentów przekracza popyt na pracowników danej specjalności) sprawia, że pracodawcy mogą tymi studentami orać pole za darmo.

Każdego specjalistę można zastąpić skończoną liczbą studentów... zwykle jednym - Janusz Filipiak
Przypominam, że Polska jest (chyba jedynym w Unii Europejskiej) krajem, w którym bardziej opłaca się zatrudnić kilku Mietków z łopatą niż kupić koparkę xD