Wpis z mikrobloga

@koloalu: co ile robiłeś fotę? Mój timelapse się robi (cykam co 15 minut ogródek przez całe lato), ale wstępne wyniki są takie sobie - 15 min to duży odstęp, ale w sumie jak na tak długi okres, to większa częstotliwość zapchałaby mi dysk :) Twój wygląda jakbyś cykał co minutę, bardzo płynnie wyszło.
@size: Fotki robione w odstępie 2s. Dopiero zaczynam z timelapsem, zależy co dokładnie chcesz osiągnąć. Właśnie robi mi się kolejny tym razem chcę zmianę dnia w noc uwiecznić.
@Alzheimer: raczej do kamerki sportowej Sony może być średni z takim filtrem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Alzheimer tak się składa że tak :). Sony hdr-as200. Ma tryb timelapse to się bawię :). W filtry się będę bawić jak sobie ubieram na aparat :). Chociażby Sony alpha 6000 :)
@koloalu: to daj kompensacje przysłony -0,5 lub -0,7 w dół (automat mierzy światło i odejmuje zadaną wartość) wtedy kiedy masz przejar na jasnym będzie ok, a jak coś za ciemno będzie w innych partiach zawsze można podciągnąć na montażu. Z przejaru nic nie wyciągniesz. masz to w menu konfiguracji "Przesuniecie AE" pozdrawiam