Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że piractwo jest be i, że #darkwarez zamknęli. Obecnie nawet nie obejrzy się zbyt wiele filmów online. Mam #netflix i #hbogo i miałem ochotę wczoraj z dziewczyną pooglądać jakieś #filmy i padło na stary Powrót Batmana. Nie ma na żadnym #vod. Ja jestem gotowy zapłacić nawet 2x tyle za Netflixa, czy HBO GO, ale niech będą tam filmy, które chcę oglądać. Na chwilę obecną jesteśmy skazani na oglądanie tego, co jest dostępne, a w kwestii filmów na Netflixie na przykład, filmy jakoś nie urywają mi niczego, jeśli mówimy o polskiej bazie. Ok, zawsze można ściągać z napisami, ale nie zawsze za to ma się ochotę na film z napisami, bo osobiście nie mam nic przeciwko lektorowi. Zapraszam do dyskusji.
#zalesie
  • 6
@k0rdian: o mój borze! Lektor to zło. Nie ma nic lepszego niż napisy i spoglądanie co chwilę na dół ekranu. Ja robiłem tak, że na chomiku szukałem nowości, potem ściągałem link z dw i wrzucałem na premiumy.net. Ale od miesiąca wzięli się za chomika admini, teraz dw.Dziś smutłem bo odcięli pebx. Zostaje cda ze starymi filmami.
@k0rdian: ja wole nic nie ogladac niz mam za to płacić, to ja tu daje swój wolny czas, i jeszcze mam pąłcić za filmy? nie ma opcji.
a na darkwarez było wsio, co tylko chciałeś, jesli czegos nie było to pozatym znaczy ze albo to było bardzo beznadziejne, albo straszne beznadziejne, pozatym było wszystko czego dusza zapragnie.
Darkwarez to był taki wielki hipermarket gdzie wszystko było, teraz zamkneli go i trzeba