•  

  128610 - 33 - 14 - 203 - 23 - 13 - 144 - 301 - 23 - 1 = 127855

  Podsumowanie od 13. do 21. sierpnia czyli zsumowane pracodomy i:
  14 - po lesie bo w końcu odkurzyłam crossa;)
  203 - @theDOG zabrał mnie na Mazury, gdzie przejechaliśmy piękną trasę, zjedliśmy świetne naleśniki i prawie zlalo nam tyłki;)
  144 - sobotnia poranna i samotna szlajanina a potem rozpusta z wyżej wspomnianym theDogiem czyli festiwal food trucków i jeszcze lody w Sulejówku ( @SnikerS89, jeszcze raz dzięki, że nas tam zabrałeś;))
  301 - kolega wracał z Augustowa, więc stwierdziliśmy, że po niego wyjedziemy;)

  W tym tygodniu to już 755km!
  #rowerowyrownik #ruszwarszawa #100km #200km #100km #100km #200km #300km

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

  źródło: theDOG.jpg

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Kupiłem bukiet dziewczynie która ma do mnie wieczorem wpaść na film i teraz są u mnie w pokoju. Mam po nią wyjść na przystanek i tutaj pojawia się pytanie, lepiej będzie jak te kwiaty wezmę że sobą jak po nią wyjdę czy dać jej dopiero jak będziemy u mnie? Co będzie lepiej wyglądało? #logikarozowychpaskow

   odpowiedzi (20)

  • avatar

   Od 1 stycznia 2018 działa w Polsce publiczny Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

   Znajdują się tam wizerunki gwałcicieli i pedofilów wraz z ich podstawowymi danymi, aktualnym miejscem pobytu i paragrafami, za które zostali skazani.

   Pod tagiem #rejestrzboczencow będę przedstawiała sylwetki niektórych z nich, wraz z opisem zbrodni, linkami do artykułów na ich temat i wszelkimi ciekawostkami, które uda mi się wystalkować.

   • • •

   MARIUSZ LIPIŃSKI, rocznik '84
   SŁAWOMIR LIPIŃSKI, rocznik '90
   MARCIN MAŁOCHA, rocznik '92

   Ekipka z Lublina ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Tych dwóch to bracia, ale w akcji, którą zaraz Wam opiszę brał udział także trzeci Lipiński, najmłodszy z pato rodu, który niestety na wpis do Rejestru się nie załapał.

   Z 24 na 25 maja 2012 roku trwał koncert w ramach Feliniady - takie juwenalia na lubelskiej dzielnicy Felin. Dwóch studentów czy tam uczniów - Adrian Z. i Adam G. poznało tej nocy najmłodszego z Lipińskich, 19-letniego Rafała, który zaproponował im amfetaminę. Małolat wziął od nich pieniądze, jednak towaru nie dał, za to uciekł z kompanami - 20-letnim Marcinem M. oraz swoimi braćmi 28-letnim Mariuszem i 22-letnim Sławkiem. Zbieg okoliczności sprawił, że po jakimś czasie wszyscy wpadli na siebie na koncercie, a okradzeni upomnieli się o swoją kasę, co strasznie rozwścieczyło złodziejską patole. Najpierw pobili Adriana, kradnąc mu czapkę, bluzę i telefon, a gdy udało mu się uciec, Rafał L. pobiegł za nim, a pozostali swoją agresję skierowali na drugiego z chłopaków. Podobno prym wiódł najstarszy Lipiński (który btw dwa miesiące wcześniej wyszedł z więzienia) - kazał ofierze klęknąć i zadowolić się oralnie. Pozostali trzymali go za ręce i bili.

   Mario dawaj, wsadź mu!

   - krzyczeli Sławomir L. i Marcin M. Mariusz L. zaś wtykał ofierze członka w usta, bijąc go po głowie i kopiąc.

   Musisz zrobić mi dobrze, bo cię zaj...bię!

   - syczał. A gdy chłopak opierał się, Mariusz wpadł w szał.

   Nie chcesz, to ja zrobię dobrze tobie!

   Razem z kolegami zdjął mu spodnie i zgwałcił szyjką od butelki po piwie.

   Chcąc kompletnie upodlić swoją ofiarę, dwaj bracia Lipińscy oddali na niego mocz.

   Sprawcy wpadli po niespełna dwóch tygodniach i trafili do aresztu. Marcin M. i Rafał L. przyznali się tylko do pobicia, dwaj pozostali twierdzili, że są niewinni. (link)

   Prokuratura Rejonowa w Lublinie oskarżyła wszystkich czterech o rozbój, a trzech z nich (oprócz Rafała L.) o gwałt ze szczególnym okrucieństwem. (link) Dodatkowo Mariusz L. był wcześniej karany, więc odpowiadał jak recydywista.

   Proces ruszył w styczniu 2013 i ze względu na ochronę prywatności poszkodowanych toczył się za zamkniętymi drzwiami. (zdjęcie) Podobno na pierwszej rozprawie działy się niezłe dramy - przed salą sądową czekały karynki, jedna nawet przyszła z kilkuletnim dzieckiem, które próbowała pokazać przez uchylone drzwi.

   W lipcu 2013 zapadł wyrok - Mariusz L. 9 lat pozbawienia wolności, Sławomir L. 5, a Marcin M. 3. Każdy z nich ma także obowiązek zapłaty kary pieniężnej po tysiąc złotych dla każdego z pokrzywdzonych i po 3 tysiące dla zgwałconego chłopaka.
   Rafał L., który jako jedyny nie odpowiadał za gwałt ze szczególnym okrucieństwem, dostał karę 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat. Objęty został także dozorem kuratora, ma zakaz nadużywania alkoholu i przyjmowania środków odurzających. (link)

   Aktualnie starsi bracia Lipińscy przebywają wciąż za kratkami - starszy w Chełmie, młodszy w Hrubieszowie. Jeżeli dobrze liczę to młodszy (Sławomir) powinien niedługo wyjść.

   Marcin M. jest już na wolności, najprawdopodobniej przebywa w Lublinie i gra w gałę ( ͡° ͜ʖ ͡°) (link)

   Co u najmłodszej latorośli Lipińskich nie mam pojęcia.

   • • •

   Obserwujcie też mój drugi tag #polskiepato gdzie będę opisywała współczesne sprawy kryminalne z naszego kraju.

   pokaż spoiler #kryminalne #kryminalistyka #patologiazewsi #patologiazmiasta
   pokaż całość

   odpowiedzi (58)

  • avatar

   Czy ktoś już wrzucał?
   #ekstraklasaboners #mecz

   odpowiedzi (11)