Wpis z mikrobloga

@lupaczkokosow: No jeszcze te dwie misje ;) Ale chyba nie. No i może nowy armor na konia jak wybudujesz stajnie.
Ten DLC ma większy sens jak nie przeszedłeś tej gry chyba jeszcze - czyli mój przypadek, bo zbierałem kasę i nie miałem na wszystko naraz. Więc z radością tam latałem jak kilka nowych K zebrałem i było złudzenie dłuższego.
Tak też myślałęm że gdybym dostał go na końcu kampani lub w
@Sarseth:
Ja go zacząłem tak w środku zabawy. Z kasa w grze nie ma żadnego problemu. Wystarczy powystrzelac z łuku 2 grupki bandytów/kumanow i sprzedać pancerze u płatnerza. Często wypływają coś warte po 1-2k.

Mam nadzieje, ze następne w następnym dodatku rozwina trochę zabawę z miastem. A najlepiej niech będzie darmowy dla posiadaczy from the asesh, 3 dychy za 5 budynków to lekki śmiech
@lupaczkokosow: Z kasą nie ma ;p ale traderzy nie mają kasy ^^ Plus w połowie gry też byłem, a jednak chwilę dłużej potrwało. Może hardcore mode, bo niby w nim też mniej kasy miałem dostawać, chociaż jakoś mało mi nie było :P bo też wszystkie side questy zrobiłem z obozami już przed tym, ale jednak zabrakło coś kasy i jeszcze trochę pobiegałem zanim się udało dozbierać.
W każdym razie zgadzam się,
@Sarseth:
Nie no nie mowie, ze wyjąłem z kieszeni wszystko na 1 raz:p pomogło mi tutaj moje chomikowanie i zbieranie wszystkiego co ma jakakolwiek wartość. Wyczyscilem nawet klasztor z każdego jednego kielicha:p 3 rundy do około mapy i jakoś udało mi się sprzedać cześć tego złomu.
Na plus jest to, że pod koniec dlc coś przebakuja o wycince lasów i dalszej rozbudowie wioski. Mam nadzieje, ze to była wiadomość od devow,