Gorące dyskusje ostatnie 12h

Piątek wieczór mam dla was małe #rozdajo
    Zegarek Rodina 005, automat na Seagull ST17. Nie mam oryginalnego paska, będzie z niebieskim perlonem (pasuje do ciemnoniebieskich wskazowek).
    W pełni działający (jednakowoż używany) można poczytać o nim tu https://www.watchitallabout.com/rodina-r005-bauhaus-watch-review/
    Plusujcie wpis a zwycięzca zostanie wyłoniony w niedzielę wieczorem o 20.00 czasu #uk czyli 21.00 czasu PL. Zielonki nie są brane pod uwagę. Wysyłka oczywiście na mój koszt.
    #zegarkiboners (sorry, to dla zwiększenia zasięgu) #zegarki
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Ależ mnie wkurwiają dzisiejsi „mężczyźni”.
    Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
    Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
    Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
    pokaż całość

odpowiedzi (138)

Dzień DOBEREEEK
    A RACZEJ DOBRY WIECZÓR

O KURWA TO JUŻ 1/3 czelendżu
    Ale ten czas leci :<
    Tutaj macie małe podsumowanie, wyszło jakieś około 150zł na miesiąc więc nie jest źle XD
    Co do wagi to przytyłem jakiś kilogram, ale to przed sraniem więc mało wiarygodny wynik
    Aaa i w między czasi było więcej browarków w niektóre dni, więc no

https://www15.zippyshare.com/i/SwDFtbSS/722/podsumowanie.JPG

Dzisiaj piątek piąteczek piątunio
    Tak mi się chciało browara że otworzyłem go już na klatce schodowej
    Co to za browar? a no to KOMES Poczwórny Bursztynowy 33/100

+ Trochę słodkich słodów jakiś i trochę palonych
    + Trochę pali w jape ale nie za bardzo
    + Trochę goryczki
    + 10%
    + Co piąty łyk czuć posmak jakiegoś słodkiego budyniu XD
    + 7zł jak za piwo 10% warto
    + Im więcej się go wypije tym lepiej smakuje
    + Zajebiście kopie XD Jak bym miał kiedyś żonę i by mówiła... dziisaj tylko dwa piwka, to właśnie takie bym kupił.
    Żart.
    Będe pił co chcę i ile chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Jednak chyba za mocno pali w jape, żywiec porter mimo że miał 9,5% tak nie palił
    - Poukrywane smaki które różnymi metodami trzeba wydobywać. Raz na szybkoe 5 łyków, raz jeden wolny XD Taka loteria jakaś smakowa na moich kubkach smakowych
    - Jebie mocnym browarem
    - Mocne ale dupy nie urywa
    - Gdzie te bursztyny

Ogółem piwko spoko, jebie trochę za bardzo alko i trochę za bardzo pali w jape, a wódka to to nie jest, żeby ojebać za jednym łykiem XD Już lepszy z tyloma procentami jest Żywiec Porter

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (66)