Wpis z mikrobloga

Siema.

Stoję przed wyborem materaca do spania, w rozmiarze 160x200, średnio twardego. Niestety, nie wiem, na jakie firmy zwrócić uwagę, które omijać szerokim łukiem. Czy możecie polecić coś sprawdzonego, na co nie trzeba wydać fortuny? Z drugiej strony nie chciałbym też nie wiadomo jak mocno cebulić i kupić coś najgorszego sortu.

Pomożecie? :)
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #sen
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ludi_anderson: jeżeli chcesz coś w miarę dobrego, ale nie uj wie co, to jestem całkiem zadowolony z materacy z ikea i jysk, ale nie wiem jak ze stosunkiem jakości do ceny, bo nie robiłem rozpoznania.
@ludi_anderson: Pytanie czego szukasz, ja ostatnio kupiłem w promocji materac nieznanej mi firmy MED LINE.
Materac oficjalnie przed wyprzedażą kosztował 1499 zł (ta, jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), kupiłem go za okrągłą sumę 300 zł plus wysyłka, stwierdzając, że najwyżej umoczę 300 zł.
Materac jest rozmiarów 180x200 i muszę przyznać, że jest wygodny. 7 strefowe kieszenie sprężynowe, wysoki bo 24 cm.
Do tego kupiłem najtańszą ramę
@Vader-Poland: Mnie wcale nie kusi wydanie tysiaka, myślałem wcześniej, że uda się to zrobić taniej. Wczoraj zacząłem szperać i najgorszy jest brak opinii na temat większości materacy. Jeśli udałoby mi się kupić coś w cenie, o której piszesz, to bardzo chętnie bym tak zrobił.

Jaka to rama łóżka, jeśli wiesz?
@ludi_anderson: Tak jak napisał @czy_pisiont w moim przypadku materac raczej twardości H3 nie ma. Ale jest wygodny bo w sumie celowałem w H2 i prawdopodobnie taki dostałem.
Ja jestem zadowolony, bo nastawiłem się na to, że za 300 zł nie mogę oczekiwać wodotrysków. I wodotrysków rzeczywiście nie ma ale za to jest przyzwoity materac za przyzwoite pieniądze.
@Vader-Poland: @ludi_anderson ogólnie wykonanie z tego co pamiętam rzeczywiście było ok, drugi materac też kupiłem w małej firmie za podobne pieniądze i był juz twardszy (tylko tym razem z warstwą kokosową) ;) tyle że mi się trochę przytyło i teraz śpimy z różowym razem to znowu trochę za miękko :(