Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Szkoda mi dyskutować z ludźmi niemającymi o niczym pojęcia, a jednak z jakiegoś powodu zabierającymi głos.
Gra sezonowa, opcjonalna progresja na kolejne dodatki, progresja pozioma w stylu OSRS.
Rozwiązań jest pełno i nie masz pojęcia jak to będzie wykonane, ale lepiej robić z siebie niedorozwoja, c'nie?
Setki tysięcy graczy na prywatnych serwerach się z tobą nie zgadza.


@RedBulik: tyle osób gra na 1 serwerze na retail obecnie,a nie na 5 milionach róznych privów - ja naprawdę nie mam nic do vanilli bawiłem się pewno tak dobrze jak teraz - zastanawia mnie natomiast jak długo będzie hype na to bo blizzard nie będzie utrzymywał serwerów dla mniej niż miliona osób na bank - teraz hype jest ogromny ale
@nairoht: Ale gracze obecnego WoWa i Vanilli to zupełnie inne grupy ludzi. To nie jest gra skierowana dla tych pierwszych.
Myślę, że głównym atutem dla starych graczy, którzy nie grają w ogóle i dla graczy z privów, będzie tu przede wszystkim oficjalność tej gry. Pierwsi nie będą musieli piracić, drudzy nie stracą postaci.
O rozgrywce nie wdaję się w dyskusję, bo to sprawa zupełnie subiektywna. Mi nie odpowiada nowa gra, stara
@RedBulik: ale ja o nich napisalem, jezeli nie bedzie ich powyzej miliona to szybko to zdechnie, nikt nie bedzie tego trzymal jezeli bedzie przynosic starty - ty nie rozumiesz co ja opisalem i czemu uwazam tak a nie inaczej, to nie chodzi o to ze tobie stara gra odpowiada WLASNIE ona odpowiada wszystkim ktorzy chca tam grac ale na starcie tych serwerow nie bedzie tak jak w 2004 roku gdzie wow