Wpis z mikrobloga

@morele_net: Zamówiłam z morele.net tablet. I mam podejrzenie, iż nie jest do końca nowy ( _) Co z tym fantem zrobić? Mogę domagać się zwrotu części pieniędzy (prócz reklamacji/zwrotu całości)? Bo nie ukrywam, czuję się oszukana, bo zapłaciłam jak za nowy.

Folia wyraźnie była już odklejana, bateria naładowana na 66%, mała rysa i odciski od folią. Tablet nie był wyłączony, wystarczyło nacisnąć żeby pojawił się ekran blokady. Nie było żadnego typowego pytania o konto ani o wifi, język ustawiony angielski brytyjski. W ustawieniach tablet pracuje już od ponad 175 godzin, pomimo że odebrałam go niecałą godzinę temu.
(naprawdę, już ja zalepiłam tą folię z powrotem lepiej. Jak już #oszukujo to się chociaż postarajcie)

Thanks from mountain. #morele #oszukujo
rheo12 - @morelenet: Zamówiłam z morele.net tablet. I mam podejrzenie, iż nie jest do...

źródło: comment_fy9bmGg0onz06C6IKqptSqilomriH9sZ.jpg

Pobierz
  • 14
a czemu nie, dla celów naukowych ( ͡º ͜ʖ͡º) z doświadczenia nie polecam telefonów goclever, kupiłam jak pilnie potrzebowałam telefonu i byłam biedna, i nie polecam. Często się zawieszał, później zamiast się zawieszać wyłączał się.Ale mam nadzieję, że ten trochę potrzyma, raczej nie będę na nim grać czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)