Gorące dyskusje ostatnie 12h

Polska, chlew obsrany gównem emerytów. Kolejka do pobrania krwi, kartka na drzwiach "Kobiety w ciąży obsługiwane poza kolejką" i co? Trzy stare baby nie wpuściły ciężarnej bo: są bardziej "chore", mają ważniejsze sprawy niż ona + milion głupich komentarzy (╥﹏╥)

#p0lska #polska #nfz #zalesie

odpowiedzi (40)

UWAGA

Sytuacja jest niesamowicie rozwojowa. Okazało się, że czysty kalkulator ma jeszcze brata.
    Biedak jest jeszcze bardziej brudny.
    Jego wyczyszczenie wymaga tym razem 300 plusów. A efekt dodam dopier jutro pod tagiem
    #upierdolonegratygolego
    Zapraszam do obserwowania bo mogą tam dziać się cuda.

#pracbaza #nieboperfekcjonistow #oswiadczenie pokaż całość

odpowiedzi (45)

Kurwa, mój kumpel się wpieprzył na taką minę że aż mi go żal. Osiem lat znajomości z laską, pięć w związku z czego dwa jako zaręczeni. Pod koniec roku mieli brać ślub. Byli swoimi pierwszymi, w ogóle idealnie dobrani, wszędzie razem... Okazało się że laska od kilku miesięcy ma #bolecnaboku . Wydało się, kumpel załamany, laska płacze że z tym kolesiem to tylko nic nie znaczący seks i że kocha tylko mojego kumpla. A jeszcze ta jej #logikarozowychpaskow bo tłumaczy się tym że musiała sprawdzić jak to jest z innym... #zalesie #zwiazki pokaż całość

odpowiedzi (65)