Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Uwaga ważne, klikasz a ostatnia cyferka obok plusa mówi, jakim balonem jesteś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  pokaż spoiler Co sie paczasz? #glupiewykopowezabawy #pdk #heheszki

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Ludzie nie przestają mnie zadziwiać. Ilość sytuacji dziennie, przy której muszę przypominać, że zwierząt w zoo się nie karmi i nie dotyka, czasami poraża mnie samą. Zwierzaki oczywiście nauczyły się, że mogą dostać coś dobrego od czasu do czasu i same domagają się smakołyków w postaci liści, frytek, chipsów i burgerów. Opiszę wam w skrócie kilka sytuacji sprzed kilku dni.
  1. Przyłapałam faceta, który zawiesił się na odstającej gałęzi, by jelenie mogły sięgnąć rosnące na niej liście. Oczywiście wszystko po to, by drąca japę curka miała jakąś frajdę.
  2. Prowadzę obserwacje behawioralne na kilku gatunkach, więc zdarza mi się siedzieć dłużej przy niektórych wybiegach. Pewnego dnia zauważyłam, że świnie wisajskie zbiegły się do jakiegoś chłopca, który siedział bardzo blisko krat. Od razu też zorientowałam się, że ten trzyma znalezione na ziemi pożółkłe i zadeptane liście, których używał do karmienia. Kiedy zwróciłam mu uwagę, przestał karmić, ale nie odszedł. Po kilku chwilach spróbował ponownie. I tak kurwa 4 razy. Za każdym razem sprawdzał ukradkiem, czy na niego patrzę i próbował coś wrzucić na wybieg, gdy wydawało mu się, że nie widzę. Za 4 razem podeszłam i spytałam gdzie są jego rodzice. Nagle znalazła się matka, która siedziała na ławce nieopodal. Powiedziałam, że jeśli sytuacja się powtórzy, wezwę ochronę i zostaną wyprowadzeni poza teren ogrodu, bo nie dość, że dzieciak nagminnie łamie regulamin i nie słucha się opiekuna, to jeszcze przeszkadza mi w prowadzeniu badań. Na szczęście matka przeprosiła, złapała gówniarza za kołnierz i zabrała go ze sobą. Co robili dalej - kurde nie mam pewności.
  3. Dzisiaj przy tych samych świnich i tych samych obserwacjach jakaś dziewczynka wrzuciła coś na wybieg. Od razu zainterweniowałam i powiedziałam, że karmić nie wolno. "Ale to był tylko kij" Aha, kurwa to spoko, oczywiście można śmiecić wybieg badylami.
  4. Nasze leniwce mają otwarty dostęp do jednego pawilonu, nie są za żadną szybą, czy kratami. Tak się jakoś złożyło, że jeden z nich upatrzył sobie miejsce, które jest w zasięgu rąk nieco wyższych ludzi (oraz podnoszonych dzieci). I tak też się jakoś złożyło, że leniwce nienawidzą być dotykane. Wielokrotnie zwracam uwagę, że nie wolno ich denerwować. No i kiedyś debili nie upilnowaliśmy. Jakiś facet podniósł swojego synka, by ten mógł leniwca potarmosić. Leniwiec nie jest szybki, ale jak już uda mu się coś chwycić, to nie ma chuja by mu to wyrwać. A jak już coś złapie, to najprawdopodobniej boleśnie ugryzie, bo kły ma kurewsko ostre. Kwik dzieciaka dało się słyszeć w całym pawilonie. Rodzina (po pomocy medycznej) została wydalona poza teren zoo za rażące łamanie regulaminu.
  5. Może nie karmienie, ale ostatnio moi koledzy znaleźli na wybiegu wydr buty. Adidaski jakiegoś bombelka, który zdjął je sobie ze stópek i wywalił do zwierząt. Nikt się o zgubę nie upomniał.

  Po dniu takiej pracy lubię się odstresować u tapirów. Tapiry nie pytają. Tapiry rozumieją.

  #zalesie #pracbaza #zoo
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Spotkałem się z Ukrainką z tindera. Mówie jej, ze p0lki są roszczeniowymi księżniczkami, są materialistkami, w związku tylko oczekują, ze to facet bedzie skakać koło nich a od siebie nic nie dają, są do tego mało ambitne, leniwe i nawet miłe nie potrafią być ale słyszałem od kolegów, że za to Ukrainki to są bardzo pożądne dziewczyny i świetne partnerki do zwiazków (chciałem się troche podlizać i spawić jej komplement). Nagle widze na jej twarzy lekki smutek. Mysle sobie co jest, może coś źle zrozumiała, więc jeszcze raz powtarzam, ze Ukrainki to się bardzo wporządku dziewczyny. Minęło może z 10 minut, a około 40 od naszego spotkania i dziewczyna mówi, ze będzie się już zbierać. Wiedziałe ze coś jest nie tak. Pożeganliśmy się, zaraz napisałem jej, ze dziekuje za spotkanie i czy się spotkamy znowu. Zaraz dostaje odpowiedz: nie. Pytam się dlaczego? Dziewczyna pisze, ze pierwszy raz spotkała się zeby jakiś Polak tak obrażał polki i że spoko tak się źle wypowiadam o swich rodaczkach, które według niej są bardzo ok i miłe, to ona nie jest zainteresowana taką znajaomością. Zaraz dodała że była rozczarowana tym spotkaniem ze mną bo wczesniej bardzo fajnie się jej ze mną pisało. Po czym para skasowana ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  Daje sobie jeszcze max 2 tygodnie używania tego gówna i jak nie poznam nikogo ciekawego to usuwam ta aplikacje w cholere.

  #tinder #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zalesie #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)