Wpis z mikrobloga

KONIEC FREEMIUM W VIRGIN MOBILE.
Z dniem 27.08.2018 oferta freemium jest odwołana. Po tym okresie raczej nie będziecie mogli aktywować jej ponownie.
żródło
https://virginmobile.pl/media/documents/Informacja_o_odwolaniu_Oferty_Promocyjnej_Pakiet_Freemium_dla_Abonentow_Virgin_Mobile_na_Karte_z_dniem_27_sierpnia_2018r.pdf
Pakiet freemium oferował 30 minut, 30 smsów i 300mb internetu za darmo.
Jaką ofertę na kartę zaproponujecie komuś komu pakiet freemium (z wyjątkiem neta, tutaj zużycie około 1gb ale w virgin to koszt 2 zł) wystarczał ?
W Virgin jest pakiet 60sms 60min 600mb za 6zł - w innych znajde coś podobnego ?

#virginmobile #play #plush #orange #plus #siecikomorkowe #gsm #prepaid #vikingmobile
  • 17
@miras_m: jeśli wymóg tylko konta ważnego rok to a2mobile (rok ważności konta po kazdym doładowaniu; 9 gr/min/sms/mms), wRodzinie (2 lata ważności, 20gr/min; 10 gr / sms). Starter a2 jest dostępny np. w żabkach i freshach. Jest też fakt mobile (marka Play) - rok ważności konta, 15gr/min/sms), play odnowa (jeśli starter jest używany - nieograniczona ważność konta lub 2 zł miesięcznie przy braku aktywności).
Myślę, że to najbardziej rozsądne propozycje, zwłaszcza a2
@Clear: w sumie chodzi mi tylko o zachowanie numeru, bo jest fajny, a go w tym momencie nie potrzebuję. To chyba wRodzinie wydaje się najlepszym rozwiązaniem, co?
@W_Heisenberg: Tak, tak samo jak a2mobile. To marka operatora aero2, który ma umowę wzajemną (swoją drogą, to wydmuszka Solorza, własciciela Plusa) z Polkomtelem. Na niektórych telefonach, może być pokazywane, że sieć działa w roamingu krajowym na plusie (inne kody sieci).

* Polkomtel = operator sieci Plus.
@W_Heisenberg: Orange - przeniesienie numeru daje Rok ważności konta za darmo. Po 3 miesiącach, możesz bezpłatnie przedłużać konto o rok SMS-em lub przez Mój Orange.
nju - na zasięgu Orange. 6 miesięcy od doładowania lub co 3 miesiące SMS utrzymaniowy (nie nadaje się zatem na leżaki)