Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i właśnie wydałem książkę we współpracy z absolwentami Harvard Business School - z tego tytuły organizuję małe #rozdajo ! Do wygrania dwa egzemplarze książki z wysyłką na wskazany przez zwycięzców adres. Jedna książka zostanie rozlosowana między osobami plusującymi ten wpis, natomiast drugi egzemplarz dostanie osoba, której komentarz pod tym postem opisujący co zmieniłaby w swoim życiu w przeszłości, gdyby miała obecną wiedzę, dostanie najwięcej plusów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni jutro o godzinie 23.

"Gdybym wiedział wcześniej" to jedyna taka pozycja na polskim rynku wydawniczym - ponad 300 stron przemyśleń absolwentów Harvardu oraz rad na temat kariery, finansów i życia osobistego, daje nam unikalny wgląd w umysły prezesów wielu światowych korporacji, polityków i wybitnych działaczy społecznych. Polskie wydanie jest trzecim na świecie (po amerykańskim i chińskim), ale jednocześnie jest też tym najbogatszym - książka rozszerzona została o ilustracje, komentarze, dodatkowy rozdział, nową szatę graficzną oraz rozszerzone wprowadzenie i zakończenie!

Jeżeli jesteście zainteresowani wejdźcie na gdybym.pl i już teraz dowiedźcie się więcej na temat książki.

#ksiazki #literatura #czytajzwykopem #polska #gdybym
itsatrap - Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i wł...

źródło: comment_71YVLkOPTAnTLncqBWYBX8TYoTP7SYpb.jpg

Pobierz
  • 358
@itsatrap: Szybciej zacząłbym budować swoje doświadczenie w konkretnym fachu, szybciej budowałbym twarde i mocne CV. Szybciej zdałbym sobie sprawę z tego że studia nie sa gwarantem niczego, a doświadczenie i umiejętności. Szybciej postawiłbym siebie i swój rozwój w centrum zainteresowań i starań, a nie relację z licealną miłością.
@abelel: Uzależnienie. Zniszczyłam sobie przez to związki z ludźmi, edukację, karierę (wolałam zapalić zamiast korzystać z dawanych mi możliwości). Ogarnęła mnie totalna niechęć do życia, bezczynność, ogłupienie, stagnacja, leserstwo. Rozwinęła się przez to u mnie osobowość paranoiczna, która utrudnia codzienne życie i przede wszystkim nawiązywanie kontaktów z nowo poznanymi ludźmi.